Duże zmiany na targach Warsaw Home 2018

Targi Warsaw Home 2018 zmieniają się na lepsze

Zmiany mają pokazać, że Warsaw Home 2018 to silna marka, która może konkurować z największymi targami wnętrzarskimi w Europie – zapowiada Kasia Ptak, pomysłodawczyni imprezy.

 

Prace nad Warsaw Home 2018 ruszyły już pełną parą. Zaledwie w ciągu dwóch lat udało nam się od zera zbudować jedne z największych targów wnętrzarskich w Europie Środkowo-Wschodniej. Tylko w zeszłym roku w trzech halach centrum Ptak Warsaw Expo, na 60 tys. m2, wystawiło się ponad 400 firm z kraju i z zagranicy. To właśnie one przyciągnęły 64 tys. odwiedzających (w tym aż 18 tys. spoza Polski), którzy docenili to, że stawiamy marki wnętrzarskie. Doceniła to także branża, bo wśród odwiedzających było aż 20 tys. przedstawicieli firm oraz 9 tys. architektów i projektantów, którzy na miejscu nawiązywali relacje biznesowe. Ten sukces udowodnił, że nasza odwaga przy organizacji tak dużej imprezy się opłaciła, dlatego dalej chcemy się rozwijać równie dynamicznie.

 

Warsaw Home 2018 będzie edycją zmian, które pozwolą nam lepiej odpowiadać zarówno na potrzeby przedstawicieli branży, jak i konsumentów. Symbolem tych zmian jest nowe logo będące częścią rebrandingu, który uspójni całą komunikację imprezy. W lutym ruszy też nasza nowa strona internetowa usprawniająca procesy związane z rejestracją wystawców i umożliwiająca lepszą promocję ich produktów. Czas trwania samych targów wydłuży się do czterech dni (4-7 października 2018 r.), a ścisły podział na część branżową (czwartek, piątek) i otwartą dla wszystkich (weekend), ułatwi zadanie profesjonalistom, którzy chcą nawiązywać relacje biznesowe podczas wydarzenia. Żeby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie postanowiliśmy aż dwukrotnie zwiększyć przestrzeń wystawienniczą. Dzięki temu w pięciu halach, o łącznej powierzchni ok. 120 tys. m2, zaprezentuje się około 1000 firm z sektorów Furniture, Kitchen&Dining, Interior Finish oraz Deco. Tym samym Warsaw Home 2018 stanie się większe od części prestiżowych imprez wnętrzarskich z Polski i zagranicy.

 

19 Sty 2018