Warsaw Home

Warsaw Home to czterodniowe Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz organizowane w PTAK Warsaw Expo. Podczas wydarzenia prezentowane są oferty producentów i dystrybutorów z branży meblowej, dekoracyjnej, wykończeniowej oraz dodatków. Warsaw Home charakteryzuje koncept mieszany – stanowi zarówno platformę biznesową dla międzynarodowych kontraktacji, a także przestrzeń dla pasjonatów wyposażenia wnętrz. Warsaw Home to miejsce zrzeszające architektów, projektantów wnętrz, właścicieli firm, sklepy oraz klientów indywidualnych.

Wydarzenie traktuje szeroko tematykę wykończenia i wyposażenia wnętrz. Uważamy, że na całość wnętrza składają się wszystkie wzajemnie oddziałujące na siebie jednostki. Urządzając zaczynamy od podstaw czyli podłóg, ścian, drzwi a kończymy na meblach i dodatkach.

Targi składają się z 5 poniższych stref tematycznych:

  1. SELECTED DESIGN
  2. FURNITURE  meble
  3. DECO  dekoracje, tekstylia, oświetlenie
  4. KITCHEN & DINING  meble, akcesoria kuchenne oraz AGD
  5. INTERIOR FINISH  podłogi, panele i materiały do ścian (płytki, panele, beton architektoniczny, zielone ściany), drzwi, kominki, armatura łazienkowa

III edycja targów Warsaw Home i wydarzenia towarzyszące odbędą się w dniach 4 –7 października 2018 roku w halach B, C, D, E i F.

W tym roku na dni biznesowe (04-05.10.2018) zapraszamy przedstawicieli z branży, zaś w weekend (06-07.10.2018) wszystkich zainteresowanych – zarówno klienta biznesowego jak i indywidualnego.

Godziny otwarcia dla odwiedzających:

10.00 – 18.00


Wydarzenia dodatkowe

POLAND DESIGN FESTIVAL to wydarzenie towarzyszące, odbywające się w ramach Warsaw Home, skupiające wiele oryginalnych inspiracji dotyczących aranżacji wnętrz. Festiwal umożliwia młodym twórcom prezentację oraz sprzedaż detaliczną swoich wyjątkowych usług i produktów. Zapraszamy wszystkich, dla których oryginalne inspiracje to coś więcej niż produkty oferowane w sieciówkach.

SIŁA! – Motywem przewodnim III edycji jest hasło SIŁA!, która pojawi się w części merytorycznej targów podczas wykładów i paneli dyskusyjnych w ramach wydarzenia dodatkowego jakim jest DESIGN FORUM. Możliwość uczestnictwa zawarta jest w ramach ceny biletu wstępu na targi Warsaw Home.

Kolejna już edycja ARCHIDAY na Warsaw Home przed nami. Zapraszamy architektów, projektantów, stylistów, dekoratorów wnętrz i designerów. W ramach wydarzenia min. warsztaty, szkolenia i wykłady. Swoją premierę będzie miała również nowa platforma dla specjalistów – Archidesk.

Urządzasz nowe mieszkanie lub dom? Planujesz remont, metamorfozę czy zmianę aranżacji wnętrza? Musisz więc odwiedzić strefę POMAGAMY URZĄDZAĆ na Warsaw Home. Pamiętaj! Zabierz ze sobą plany domu, mieszkania, zdjęcia, inspiracje i skorzystaj z programu Pomagamy Urządzać. Do Twojej dyspozycji będą: architekci, projektanci, dekoratorzy i styliści wnętrz. Ponadto znajdziesz u nas wiele inspiracji, wykładów i warsztatów oraz zyskasz dostęp do rabatów i ofert specjalnych, które z pewnością będą pomocne podczas urządzania i aranżacji Twojego wnętrza.

Organizator

Organizatorem targów jest Warsaw Home Expo Sp. z o.o. –  spółka należy do Grupy Ptak posiadającej ponad 25-letnie doświadczenie w organizacji targów.

Twórcą i dyrektorem targów jest Kasia Ptak. W 2016 roku zorganizowała I edycję targów Warsaw Home oraz Poland Design Festival.

Do stworzenia Warsaw Home zainspirowała mnie siła polskiego meblarstwa i skala jego eksportu. Już pierwsza edycji pokazała, że brakowało w Polsce tego typu wydarzenia. Chciałabym, aby Warsaw Home było wymieniane jednym tchem obok takich targów jak te organizowane w Mediolanie czy Paryżu. Celem naszego wydarzenia jest stworzenie miejsca, które będzie platformą biznesową do zawierania międzynarodowych kontraktacji, ale też miejscem spotkań wszystkich pasjonatów dobrego designu. Mając na uwadze komfort zarówno naszych wystawców jak i odwiedzających stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego chcemy zgromadzić u nas najlepsze światowe marki – niezależnie od tego z jakiego kraju pochodzą.

Kasia Ptak


Statystyki

Tylko w zeszłym roku w trzech halach centrum Ptak Warsaw Expo na 60 tys. m2, wystawiło się ponad 400 firm z kraju i zagranicy. To właśnie one przyciągnęły 64 tys. odwiedzających (w tym aż 18 tys. spoza Polski), którzy docenili prezentowane przez nas marki wnętrzarskie i oryginalne projekty.

Doceniła nas także branża, bo wśród odwiedzających gościliśmy aż 20 tys. przedstawicieli firm oraz 9 tys. architektów i projektantów, którzy na miejscu nawiązywali współpracę biznesową.

W związku z dynamicznym wzrostem zainteresowania i zaspokojenia potrzeb naszych gości postanowiliśmy aż dwukrotnie zwiększyć przestrzeń wystawienniczą. Dzięki temu w pięciu halach, o łącznej powierzchni 120 tys. m2 zaprezentuje się około 800 firm z sektorów Furniture, Kitchen & Dining, Interior Finish oraz Deco. Tym samym Warsaw Home 2018 stanie się większe od prestiżowych imprez wnętrzarskich w Polsce i wielu z zagranicy. Zachęcamy do kontaktu w celu pozyskania szczegółowych statystyk.

Powierzchnia wystawiennicza
Liczba marek
Odwiedzający 2017

Galeria

Change Language To: Polish English French

NEWSLETTER

FreshMail.pl
 

NEWSLETTER

FreshMail.pl