Westwing Home & Living objęło nas patronatem!

 

Westwing Home & Living, międzynarodowy lider branży e-commerce z produktami do wyposażenia i dekoracji wnętrz, został partnerem targów Warsaw Home 2017, które odbędą się w dniach 6-8.10.2017 r., w Ptak Warsaw Expo.

Westwing już od 6 lat dostarcza do polskich domów piękne meble, dodatki i dekoracje – zarówno znanych marek i światowej sławy designerów, jak i młodych projektantów z całego świata. Wszystkie produkty są starannie selekcjonowane przez stylistki Westwing, a oferta na stronie codziennie się zmienia.

W Polsce Westwing jest też obecny w warszawskim CH Arkadia, gdzie mieści się jedyny w Europie sklep stacjonarny marki. Asortyment w sklepie, podobnie jak na stronie Westwing.pl, jest bardzo różnorodny i zmienia się niemal każdego dnia.

Marta Suchodolska, dyrektor kreatywna Westwing: „Stworzyliśmy unikalny model sprzedaży stacjonarnej, który zakłada bardzo częste zmiany w asortymencie. Podzieliliśmy sklep na kilka stref i w każdej z nich prezentujemy rzeczy pasujące do siebie stylistycznie – tak, jak na stronie Westwing.pl. Regularnie wymieniamy część produktów w każdej strefie, a co dwa tygodnie do jednej wprowadzamy meble i dodatki w nowym stylu. Część z nich jest dostępna tylko w pojedynczych egzemplarzach, inne w niewielkich seriach. Wszystko po to, aby klienci za każdym razem znajdowali u nas coś nowego i niepowtarzalnego do swojego domu.”

Westwing Home & Living został założony w Monachium w 2011 r. Obecnie działa w 14 krajach na 3 kontynentach i dociera do 30 mln użytkowników.

 

11 Wrz 2017