BUSTER + PUNCH POWALI WAS NA KOLANA!

BUSTER + PUNCH to londyńska marka, która pojawi się na tegorocznej edycji targów!

Od momentu powstania w 2012 roku w pewnym garażu we wschodnim Londynie, marka Buster + Punch zmieniła świat aranżacji wnętrz dzięki swoim modnym produktom. Stanowiąc pomost między modą a wystrojem wnętrz, produkty Buster + Punch wyróżniają się w każdej przestrzeni mieszkalnej i handlowej. Inspiracją dla marki jest moda, scena muzyczna i subkultury. Marka Buster + Punch regularnie współpracuje z ulicznymi artystami, konstruktorami rowerów, muzykami i projektantami mody, aby wnieść swój wkład w ich dzieła. W ciągu ostatnich kilku lat marka przekuła swoje nieoczywiste i eleganckie produkty do dekoracji wnętrz w elementy o nowatorskim wzornictwie.

Tego roku Massimo Buster Minale, założyciel marki Buster+Punch, będzie naszym specjalnym gościem na Warsaw Home. Będziecie mogli zobaczyć jego niesamowite projekty i posłuchać w panelu dyskusyjnym odbywającym się w sobotę, 6 października. Nie możecie tego przegapić!

TOM DIXON GWIAZDĄ TARGÓW

Warsaw Home łączy siły z Tomem Dixonem, jednym z najlepiej rozpoznawalnych designerów naszych czasów.

Na targach Warsaw Home od początku stawialiśmy nie tylko na prezentowanie najlepszych polskich i zagranicznych marek wnętrzarskich, ale także na spotkania z najbardziej znanymi projektantami naszych czasów. W 2016 roku naszym gościem specjalnym był Karim Rashid, kontrowersyjny „Książę Plastiku”, którego wykład przyciągnął do Nadarzyna prawdziwe tłumy. Gwiazdą II edycji wydarzenia był natomiast duet Neri&Hu, zeszłoroczny laureat prestiżowej nagrody EDIDA w kategorii „Projektant Roku”. Nie inaczej będzie tym razem, ponieważ siły z Warsaw Home postanowił połączyć Tom Dixon, jeden z najlepiej rozpoznawalnych współczesnych designerów. To dla nas ogromne wyróżnienie – szczególnie w świetle ostatniej, szeroko komentowanej decyzji projektanta, który w tym roku po raz pierwszy od 15 lat nie wystawi się na Milan Design Week. Podczas Warsaw Home 2018 Tom Dixon nie tylko zaprezentuje najnowszą kolekcję swojej marki, ale także wystąpi z wykładem nawiązującym do hasła tegorocznej edycji, które brzmi SIŁA!

WIĘCEJ

Jest niewielu współczesnych designerów, do których hasło SIŁA! pasuje tak dobrze, jak do Toma Dixona. Wystarczy spojrzeć na jego portfolio. Brytyjski designer zaczynał przygodę z projektowaniem jeszcze w latach 80., w następnej dekadzie szlifował swoje umiejętności na stanowisku dyrektora kreatywnego kultowej marki Habitat, a później przez 5 lat zarządzał marką Artek, która jest prawdziwą ikoną fińskiego designu. Globalną rozpoznawalność przyniosła mu jednak działalność pod własnym nazwiskiem. Przyczynił się do tego wyjątkowy styl projektanta, wyróżniający się upodobaniem do metali, w szczególności miedzi i mosiądzu, a także umiejętnością tworzenia produktów zarówno o geometrycznych, jak i organicznych formach. Dziś Tom Dixon to marka sama w sobie. Designer projektuje zarówno wnętrza, jak i produkty, które można kupić w ponad 60 krajach. Współpracuje też z tak znanymi firmami jak adidas czy IKEA, dla której stworzył niedawno głośną kolekcję DELAKTIG. Jego prace znajdują się także w kolekcjach najsłynniejszych światowych muzeów – w londyńskim Victoria and Albert Museum, nowojorskim Museum of Modern Art czy paryskim Centrum Pompidou. Jeżeli chcecie zobaczyć jego najnowsze produkty i posłuchać, co ma do powiedzenia o SILE!, powinniście się stawić w podwarszawskim Nadarzynie między 4 a 7 października, bo właśnie wtedy odbywają się targi Warsaw Home 2018.

ZWIŃ

MAMY TO!

Architonic, czyli największa światowa platforma online zrzeszająca architektów, projektantów oraz entuzjastów najlepszego designu został oficjalnym partnerem Warsaw Home.

ZMIENIAMY SIĘ NA LEPSZE

Targi Warsaw Home zmieniają się dla Ciebie.

Zmiany mają pokazać, że Warsaw Home 2018 to silna marka, która może konkurować z największymi targami wnętrzarskimi w Europie – zapowiada Kasia Ptak, pomysłodawczyni imprezy.

WIĘCEJ

Warsaw Home 2018 będzie edycją zmian, które pozwolą nam lepiej odpowiadać zarówno na potrzeby przedstawicieli branży, jak i konsumentów. Symbolem tych zmian jest nowe logo będące częścią rebrandingu, który uspójni całą komunikację imprezy. W lutym ruszy też nasza nowa strona internetowa usprawniająca procesy związane z rejestracją wystawców i umożliwiająca lepszą promocję ich produktów. Czas trwania samych targów wydłuży się do czterech dni (4-7 października 2018 r.), a ścisły podział na część branżową (czwartek, piątek) i otwartą dla wszystkich (weekend), ułatwi zadanie profesjonalistom, którzy chcą nawiązywać relacje biznesowe podczas wydarzenia. Żeby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie postanowiliśmy aż dwukrotnie zwiększyć przestrzeń wystawienniczą. Dzięki temu w pięciu halach, o łącznej powierzchni ok. 120 tys. m2, zaprezentuje się około 1000 firm z sektorów Furniture, Kitchen&Dining, Interior Finish oraz Deco. Tym samym Warsaw Home 2018 stanie się większe od części prestiżowych imprez wnętrzarskich z Polski i zagranicy.

ZWIŃ

AŻ CZTERY DNI

Pragniemy ogłosić, że kolejna edycja targów odbędzie się 4-7.10.2018. Czas targów wydłużył się o jeden dzień – czekają nas aż cztery dni z najlepszymi firmami z branży! Nie możemy się doczekać! 🙂

WIĘCEJ

 

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy do kontaktu z opiekunami poszczególnych stref:

 

FURNITURE | Marta Pęczek | + 48 690 183 452 | m.peczek@warsawexpo.eu

DECO | Karolina Kapała | + 48 518 739 200 | k.kapala@warsawexpo.eu

KITCHEN & DINING | Ewelina Nawrocka | + 48 518 739 075 | e.nawrocka@warsawexpo.eu

INTERIOR FINISH | Monika Frąk | + 48 501 239 353 | m.frak@warsawexpo.eu

POLAND DESIGN FESTIVAL | Mariusz Podpora | + 48 500 207 235 | mariusz.podpora@warsawexpo.eu

ZWIŃ

DESIGN, TRENDY I 64 TYS. ZWIEDZAJĄCYCH

Takich targów, na taką skalę jeszcze w Polsce nie było. Znakomite wzornictwo, wielcy producenci, gwiazdy designu i najlepsi architekci przyciągnęli na Warsaw Home tłumy zwiedzających. Sukces drugiej edycji Warsaw Home pokazał, że takiego wydarzenia w naszym kraju bardzo brakowało.

WIĘCEJ

Na żadnych innych targach w Polsce nie można było zobaczyć jednocześnie tylu polskich producentów, wielkich międzynarodowych firm, początkujących polskich marek i dobrego wzornictwa z całego świata. Nigdzie w Polsce nie można było spotkać tak wielu gwiazd designu
i architektury w jednym miejscu. Żadne inne wydarzenie nie uwzględnia w takim stopniu średniego i wysokiego segmentu rynku meblowego i wnętrzarskiego, żadne nie odpowiada też równie dobrze na potrzeby architektów i inwestorów z branży wnętrz biurowych i publicznych. Warsaw Home to ewenement w Europie Środkowo-Wschodniej i największe takie targi w Polsce.

Warsaw Home w liczbach

Tegoroczną edycję Warsaw Home odwiedziło ponad 64 tys. zwiedzających, a wśród gości było 9 tys. architektów, projektantów wnętrz i stylistów. Warsaw Home zajęło niemal trzy razy więcej powierzchni, niż w zeszłym roku, czyli 65 tys. mkw. w trzech halach podwarszawskiego centrum wystawienniczego Ptak Warsaw Expo. Impreza zgromadziła niemal 400 firm i 600 marek, stając się platformą dla biznesu, jak i promocją dobrego wzornictwa.

Design i dizajn

Skala targów pozwoliła na połączenie wielu różnych elementów: debat i warsztatów, prezentacji dużych i małych firm, promocji producentów i dystrybutorów. Stanowiska polskich wystawców nie ustępowały koncepcjom międzynarodowych firm. Poland Design Festival, będący częścią targów Warsaw Home, promował dobry polski design i młode polskie marki. Krajowe wzornictwo na światowym poziomie można było podziwiać również na stoiskach znaczących rodzimych producentów. Nowe, ciekawe propozycje przedstawili na przykład Black Red White, Comforty, Noti, Swarzędz Home i VOX.

Rozmowa o wzornictwie i architekturze

Trendy można było śledzić nie tylko na stoiskach wystawców. Program obejmował również wykłady i dyskusje z udziałem największych polskich i światowych gwiazd designu
i architektury. Można było posłuchać m.in. Roberta Koniecznego, Oskara Zięty, Tomka Rygalika, Roberta Majkuta, Mai Ganszyniec, Krystiana Kowalskiego, Przemo Łukasika czy Jakuba Szczęsnego. Na Warsaw Home pojawił się duet projektantów ze studia architektonicznego i projektowego Neri&Hu Office for Design and Research, holenderski designer i rzemieślnik Paul Heijnen (jego prace można było zobaczyć na żywo na stoisku marki KOOKU) i mistrz luksusowych francuskich tkanin oraz tapet Pierre Frey. Po raz drugi na targi Warsaw Home przyjechał Karim Rashid – wystąpienie projektanta, tak jak w zeszłym roku, przyciągnęło setki osób.

Warsaw Home rozwija się dzięki energii i pomysłowości swoich twórców – na czele z Kasią Ptak, ale też dzięki swoim wystawcom i zwiedzającym. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję w przyszłym roku!

       

ZWIŃ

Change Language To: Polish English French

NEWSLETTER

FreshMail.pl
 

NEWSLETTER

FreshMail.pl