Bathroom Summit: Łazienka w 3 dni

18-21 października odbędzie się niezwykła konferencja Bathroom Summit Motyw przewodni "Łazienka w 3 dni", realizowana w ramach jesiennej edycji targów Warsaw Home&Contract, największego wydarzenia branżowego z dziedziny architektury i designu w tej części Europy.

Imponujące wydarzenie od lat zrzesza czołowych twórców architektury, designu i budownictwa. Tylko poprzednią edycje targów odwiedziło 48 672 przedstawicieli branży wnętrzarskiej z całego świata..

Bathroom Summit to przede wszystkim czterodniowa dawka profesjonalnej wiedzy. Motyw przewodni stanowi hasło „Łazienka w 3 dni”, w ramach którego holistycznie omówione zostaną etapy powstawania wnętrz z użyciem progresywnych rozwiązań.

Poruszymy kwestię prowadzenia biznesu w branży łazienkowej, nowości z zakresu technologii i materiałów wykończeniowych oraz  najmodniejszych trendów projektowania w nadchodzących sezonach. Przede wszystkim, odpowiemy jednak na pytanie, jak będzie wyglądać łazienka przyszłości? Wyjdziemy naprzeciw wyzwaniom stawianym przez wciąż zmieniające się nowoczesne rozwiązania.

Do współpracy zaprosiliśmy ekspertów z dziedziny designu, wykończenia wnętrz, czołowych producentów łazienek oraz architektów.

Poniżej wyjątkowe grono prelegentów, którzy wystąpią podczas konferencji:

  • Jakub Szczęsny – pierwszy polski architektem, którego projekt – Dom Kereta znalazł się w kolekcji stałej Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku,
  • Max Kobiela – architekt i designer, twórca studia STUDIOKO, założyciel marki phormy.com i współwłaściciel marki KOARCHITEKCI,
  • Barbara Węgrzyn – Założycielka platformy edukacyjnej dla architektów wnętrz – Akademii DOBREGO PROJEKTU,
  • Justyna Kopeć – Ekspertka i trenerka budowania marki osobistej,
  • Łukasz Misiło – Marketingowiec z krwi i kości, który wie jak pomóc markom się wyróżnić,
  • Bartłomiej Kwasek – Wieloletni Head of Product – Ekspert wzornictwa, produkcji oraz rynku płytek ceramicznych,
  • Mariusz Łodkowski – zdobywca „Łódzkiego Łabędzia” za zasługi w edukacji, specjalista ds.inteligentnych rozwiązań,
  • Witold Janczak – ekspert w dziecinie wentylacji i rekuperacji,
  • Adam Kleczewski – Członek Zarządu – Polskie Stowarzyszenie Budowniczych Domów | PSBD 1994 r. Członek Założyciel – Akademia Budowy Domu,
  • Bohdan Nowak – Wieloletni szkoleniowiec i doradca techniczny,

Inaugurację wydarzenia stanowić będzie oficjalne wręczenie nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu dla architektów i twórców wizualizacji 3D – Modny Projekt.

Bathroom Summit to jedyne takie wydarzenie, łączące solidną dawkę wiedzy popartą na praktyce z częścią wystawową, prezentującą praktyczne i innowacyjne rozwiązania. To konferencja przygotowana z myślą o wzajemnym przekazywaniu doświadczeń i inspiracji oraz nawiązywaniu relacji biznesowych.

Rozkład:
19.10.2022 – inauguracja konferencji, rozdanie nagród w konkursie Modny Projekt / marketing i biznes w branży łazienkowej
20.10.2022 – dzień dla architektów i projektantów wnętrz zainteresowanych nowościami łazienkowymi
21.10.2022 – dzień dla wykonawców i profesjonalistów z branży łazienkowej

Patronat medialny: Wokół Płytek Ceramicznych

Kontakt dla mediów:
Łukasz Misiło
l.misilo@vinderen.com / marketing@vinderen.com
nr tel.: +48 665 887 715