Bathroom Summit: Łazienka w 4 dni

18-22 października odbędzie się niezwykła konferencja Bathroom Summit Motyw przewodni "Łazienka w 4 dni",, realizowana w ramach jesiennej edycji targów Warsaw Home&Contract, największego wydarzenia branżowego z dziedziny architektury i designu w tej części Europy.

Imponujące wydarzenie od lat zrzesza czołowych twórców architektury, designu i budownictwa. Tylko poprzednią edycje targów odwiedziło 48 672 przedstawicieli branży wnętrzarskiej z całego świata.

Bathroom Summit to przede wszystkim pięciodniowa dawka profesjonalnej wiedzy. Motyw przewodni stanowi hasło „Łazienka w 4 dni”, w ramach którego holistycznie omówione zostaną etapy powstawania wnętrz z użyciem progresywnych rozwiązań. Poruszymy kwestię prowadzenia biznesu w branży łazienkowej, nowości z zakresu technologii i materiałów wykończeniowych oraz najmodniejszych trendów projektowania w nadchodzących sezonach. Przede wszystkim, odpowiemy jednak na pytanie, jak będzie wyglądać łazienka przyszłości? Wyjdziemy naprzeciw wyzwaniom stawianym przez wciąż zmieniające się nowoczesne rozwiązania.

Do współpracy zaprosiliśmy ekspertów z dziedziny designu, wykończenia wnętrz, czołowych producentów łazienek oraz architektów. Na początek przedstawimy tylko kilku z nich:

  • Max Kobiela – architekt i designer, twórca studia STUDIOKO, założyciel marki phormy.com i współwłaściciel marki KOARCHITEKCI;
  • Kinga Konopko – założycielka firmy Architekt Support;
  • Mariusz Łódkowski – zdobywca „Łódzkiego Łabędzia” za zasługi w edukacji;
  • Witold Janczak – ekspert w dziecinie wentylacji i rekuperacji;
  • Michał Bączkowski – mistrz glazurnictwa szkoleniowiec i instruktor praktycznej nauki zawodu;
  • Tomasz Jefimow – prezes Stowarzyszenia Branży Wykończeniowej.

Inaugurację wydarzenia stanowić będzie oficjalne wręczenie nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu dla architektów i twórców wizualizacji 3D, Modny Projekt.

Bathroom Summit to jedyne takie wydarzenie, łączące solidną dawkę wiedzy popartą na praktyce z częścią wystawową, prezentującą praktyczne i innowacyjne rozwiązania. To konferencja przygotowana z myślą o wzajemnym przekazywaniu doświadczeń i inspiracji oraz nawiązywaniu relacji biznesowych.

Rozkład:
19.10.2022 – inauguracja konferencji, rozdanie nagród w konkursie Modny Projekt / marketing i biznes w branży łazienkowej
20.10.2022 – dzień dla architektów i projektantów wnętrz zainteresowanych nowościami łazienkowymi
21.10.2022 – dzień dla wykonawców i profesjonalistów z branży łazienkowej
22.10.2022 – dzień dla klientów indywidualnych planujących remont łazienki

Patronat merytoryczny: Stowarzyszenie Branży Wykończeniowej

Patronat medialny: Wokół Płytek Ceramicznych

Kontakt dla mediów:
Łukasz Misiło
l.misilo@vinderen.com / marketing@vinderen.com
nr tel.: +48 665 887 715