BlogTour

BlogTour to inicjatywa podczas której wybrani blogerzy zaproszeni są na tour po wyselekcjonowanych stoiskach Warsaw Home, gdzie stawia się na dobry design, jakość i człowieka.

W dniu 4 października grupa wybranych, opiniotwórczych blogerów wnętrzarskich, weźmie udział w zaplanowanym tour po najciekawszych stoiskach na Warsaw Home 2018. Udział w wydarzeniu potwierdzili znakomici twórcy internetowi, którzy są dumnymi ambasadorami targów Warsaw Home 2018!

Program Blog Tour

4 października blogerzy wezmą udział w 8 spotkaniach przygotowanych przez 8 znakomitych marek prezentujących swoją ofertę w ramach Warsaw Home. W programie tegorocznej edycji blogerzy odwiedzą jubileuszową wystawę marki Rosenthal, uświetniającą 25lecie współpracy z domem mody Versace, a także wezmą udział w świętowaniu 5 urodzin platformy Homebook. Marka Franke pragnie zainteresować tak blogerów jak i ich czytelników innowacyjnymi i wielofunkcyjnymi urządzeniami kuchennymi, z których korzystanie jest czystą przyjemnością. Tubądzin zaprezentuje efekt pracy ze znakomitym projektantem i kreatorem mody, Maciejem Zieniem. Twórca luksusowej marki, utożsamianej z klasą i elegancją od 10 lat jest również związany z Tubądzinem. Grupa Fargotex prezentować będzie rozpoznawalną markę AlmiDecor, która ponownie wkracza na polski i zagraniczny rynek, oferując klientom produkty łączące w sobie klasykę z nowoczesnością. O tej kooperacji blogerzy dowiedzą się więcej w ramach spotkania podczas #BlogTour2018. Marka Muraspec, producent ekskluzywnych tapet zaprezentuje blogerom nieograniczone inspiracje i możliwości dekorowania ścian, a także przybliży jak można samemu stworzyć indywidualną tapetę. Dla blogerów ważna jest wiarygodność. Dlatego BlogTour promuj i współpracuje z zaufanymi markami, które mogą rekomendować z czystym sumieniem. Ich ideologia czy praca u podstaw jest spójna z filozofią wspierania dobrego designu. Tak jest właśnie z markami NOTI, Balma, które dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi polskimi projektantami zyskuje uznanie klientów i ekspertów w prestiżowych konkursach oraz z marką Barlinek, którego przywiązanie do ekologii oraz wsparcie młodych kreatorów w ramach Barlinek Institute of Design jest godne pochwały i naśladownictwa.

Organizatorem BlogTour jest Ula Michalak z interiorsdesignblog.com.

Anna Maria Sokołowska

amsokolowska.pl

Kasia Bobocińska

conchitahome.pl

Hania Kozłowska

haart.pl

Marta Miszkiewicz

jasminhome.blogspot.com

Kasia Gal

kasiagal.com

Karolina Michałkiewicz

KMwewnetrzu.pl

Marta Zakrzewska

marhericrafts.pl

Ania Drozd i Beata Łańcuchowska

Panipotrafi.pl

Kasia Sojka

Piatypokoj.pl

Maria Podobińska

Prostewnetrze.pl

Ilona Jankiewicz

Przeplatanekolorami.pl

Ewelina Nobis, Marcelina Nobis

sistersabout.pl

Magda Motrenko, Piotr Motrenko

Wnetrzazewnetrza.pl

Marta Michalik

Zoykahome.pl

Marta Michalik

Katarzyna Szostakowska

poliszdesign.pl

Dagmara Jakubczak

FORelements.pl