Blog

Interesujesz się wyposażeniem wnętrz? Szukasz informacji o najlepszym designie? Czytaj naszego bloga, by być na bieżąco z ciekawymi artykułami o wnętrzach, designie i architekturze!

Warsaw Home & Contract nowa data

Nowa data Warsaw Home & Contract

Targi Warsaw Home to najważniejsze wydarzenie wnętrzarskie w tej części Europy, które z każdą kolejną edycją umacnia swoją pozycję. W tym roku, z uwagi na sytuację pandemii, zdecydowano o jego przesunięciu. W nowym terminie, czyli od 26 do 29 listopada 2020 roku, impreza odbędzie się w dotychczasowej formule – wspólnie z Warsaw Build.

Czytaj więcej »
Karim Rashid na scenie Design Forum (fot. Radek Zawadzki)

Wiedza potrzebna do działania czyli Design Forum

Design Forum, prawdziwa wisienka na torcie targów, zorganizowano dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z ważnymi zagadnieniami z branży projektowej. Przez cztery dni eksperci z Polski i zagranicy wymieniali się na scenie wiedzą i doświadczeniem. Wykłady i panele, które odbyły się w ramach tegorocznej konferencji, nawiązywały do hasła targów „Jestem”.

Czytaj więcej »
IDEAS High Society Warsaw Home

Pora na nowe idee!

Nowością na IV edycji Warsaw Home & Contract była strefa IDEAS, czyli przestrzeń dla obiecujących projektantów, którzy mieli okazję zaprezentować swoje produkty i prototypy. Kreatywne idee stoją za każdym projektem, który trafia na rynek dizajnu – dotyczą one zarówno wyglądu przedmiotu, materiału, sposobu jego produkcji, jak i funkcji. Doceniając na Warsaw Home & Contract kreatywną myśl, z jednej strony dodaliśmy do naszych targów powiewu świeżości, a z drugiej – paradoksalnie nawiązaliśmy do podstaw i początku wszystkiego.

Czytaj więcej »
Lexavala w strefie na Warsaw Home & Contract (fot. Michał Mazur)

Ładne stoisko to za mało

Targi Warsaw Home & Contract to z pewnością święto designu. Wystawiają się tu najlepsze polskie marki, a przygotowane przez projektantów stoiska intrygują już od wejścia. Jednak okazuje się, że zaprojektowanie po prostu ładnego stoiska to zdecydowanie za mało. W poszukiwaniu odpowiedzi, jak stworzyć ekspozycję, która fascynuje, rozmawiamy z projektantką Mają Ganszyniec oraz duetem Lexavala – Pawłem Zajiczkiem i Jakubem Szkaradkiem.

Czytaj więcej »