Blog

Interesujesz się wyposażeniem wnętrz? Szukasz informacji o najlepszym designie? Czytaj naszego bloga, by być na bieżąco z ciekawymi artykułami o wnętrzach, designie i architekturze!

WYGRAJ WAKACJE… NIE WYCHODZĄC Z WANNY

Sezon upałów trwa w najlepsze, więc każdy z nas szuka dla siebie miejsca na ochłodę i odpoczynek. I najczęściej znajduje je… w wannie lub pod prysznicem. A niektórzy z nas potrafią spędzić tam naprawdę długie godziny. Czemu więc nie skorzystać z okazji, by połączyć przyjemne z pożytecznym?

Czytaj więcej »
Warsaw Home & Cotract 2021

Warsaw Home & Contract przełożone na 2021 rok

W związku ze światową pandemią SARS COVID-2019 informujemy, że po dokładnej analizie wszystkich okoliczności oraz przychylając się do licznych próśb Wystawców Targów, podjęliśmy decyzję o przesunięciu daty wydarzenia Warsaw Home & Contract oraz odbywającego się równolegle Warsaw Build na 27 – 30 października 2021 r.

Czytaj więcej »
Karim Rashid na scenie Design Forum (fot. Radek Zawadzki)

Wiedza potrzebna do działania czyli Design Forum

Design Forum, prawdziwa wisienka na torcie targów, zorganizowano dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z ważnymi zagadnieniami z branży projektowej. Przez cztery dni eksperci z Polski i zagranicy wymieniali się na scenie wiedzą i doświadczeniem. Wykłady i panele, które odbyły się w ramach tegorocznej konferencji, nawiązywały do hasła targów „Jestem”.

Czytaj więcej »