Design Forum to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco ze wszystkimi ważnymi zagadnieniami w branży projektowej. Przez cztery dni eksperci z Polski i zagranicy dzielą się swoimi przemyśleniami na ich temat. Aby upewnić się, że dyskusje panelowe osiągną pewien poziom jakości, współpracujemy z Michałem Mazurem, obserwatorem trendów, który podróżuje po świecie, aby dowiedzieć się więcej o najnowszych tendencjach, nie tylko w zakresie projektowania wnętrz. W tym roku głównym tematem Forum Designu jest „Jestem”.

Design Forum 2019

„Jestem” – motto tegorocznej edycji

Po 3 edycjach Warsaw Home przyszła pora, by podkreślić to, jak ważni są ludzi, którzy odwiedzają targi. Projektanci, architekci, drobni rzemieślnicy czy producenci prezentujący swoje piękne meble oraz wszyscy ci, którzy przychodzą tu, aby znaleźć świetnie zaprojektowane przedmioty, aby dodać smaku ich wnętrzom – to oni są powodem, dla którego robimy to wszystko. Warsaw Home nie miałoby przecież sensu bez Ciebie!

Co więcej, wszyscy odwiedzający targi mają okazję podzielić się swoimi przemyśleniami, doświadczeniami, wiedzą i kontaktami. To właśnie nasi goście znajdują się w centrum zainteresowania. Oddaliśmy tę myśl, tworząc główny motyw graficzny tegorocznej edycji. Projektant graficzny Tomek Kuczma poprowadził ciągłą linię łączącą ludzi „skupionych wokół tworzenia pięknych, wartościowych i nowoczesnych przedmiotów, które wzbogacają wnętrza naszych domów i przestrzeni wspólnych”.

Wierzymy, że będąc razem, jesteśmy silniejsi, że jedność oddaje potęgę różnorodności konceptów i poglądów. Doświadcz tych pozytywnych fluidów podczas czwartej edycji Warsaw Home. Dołącz do nas i poczuj tę energię!