Kresz sp. Z o.o.

logo-exhibitor

Opis Wystawcy

PL

Firma KRESZ sp. z o.o. to hurtownia tkanin zlokalizowana w Sopocie. Zajmujemy się bezpośrednim importem tkanin i dzianin konfekcyjnych, a także ich dystrybucją. Jesteśmy również dostawcą tkanin dekoracyjnych. Współpracujemy z lokalnymi dystrybutorami tkanin, sklepami z materiałami, a także firmami odzieżowymi. Działamy na rynku tekstylnym od 1989 roku. Od 1991 roku jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem holenderskiej firmy NOOTEBOOM TEXTILES B.V. Since 1852.

Jakie tkaniny oferujemy w naszej hurtowni? Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości tkanin holenderskiej firmy NOOTEBOOM TEXTILES B.V. Since 1852. Jesteśmy importerem tkanin o różnorodnym zastosowaniu. W naszych kolekcjach, tworzonych dwa razy w roku na sezon Wiosna/Lato oraz Jesień/Zima, znajdą Państwo materiały w najmodniejszych kolorach i wzorach. Przygotowując ofertę w zakresie tkanin i dzianin odzieżowych kierujemy się aktualnymi trendami światowej mody. Chcemy, aby klienci naszej hurtowni tkanin holenderskich dostali to, co najlepsze: dobrej jakości materiały, które posłużą do uszycia pięknych, modnych ubrań. Mając na uwadze potrzeby naszych klientów rozszerzyliśmy ofertę, wprowadzając nowe linie produktów. Wśród naszych kolekcji znajdziecie Państwo zatem również materiały dedykowane producentom z branży dziecięcej (m.in. kolekcja DAPPER). Oprócz tego zajmujemy się także dystrybucją tkanin dekoracyjnych. Jeśli poszukujecie Państwo materiałów dekoracyjnych zapraszamy do zapoznania się między innymi z kolekcją NOBODECO.

Do kogo skierowana jest oferta firmy KRESZ sp. z o.o.? Oferta naszej hurtowni materiałów skierowana jest do sklepów z tkaninami, lokalnych dystrybutorów tkanin, a także do do średnich oraz małych producentów ubrań, jak również do odzieżowych spółek giełdowych. W związku z rozszerzeniem oferty o kolekcje tkanin dziecięcych, do grona naszych odbiorców dołączyły również firmy specjalizujące się w tej branży. Działając na rynku tekstylnym od ponad 30 lat nawiązaliśmy współpracę z wieloma kontrahentami. Staramy się stale poszerzać naszą ofertę i nadążać za zmieniającymi się trendami, dzięki czemu do grona naszych klientów cały czas dołączają nowe firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży tekstylnej, możemy więc służyć naszym klientom radą i pomocą w doborze materiałów. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę. Zapraszamy Państwa do kontaktu mailowego oraz telefonicznego, a także do odwiedzin w naszej siedzibie w Sopocie, gdzie znajduje się showroom oraz magazyn tranzytowy.