Nika Zupanc gościem Warsaw Home&Contract

Jej twórczość jest taka, jak ona - oryginalna, kobieca i ponadczasowa. Nika Zupanc będzie gościem Warsaw Home&Contract. Impreza odbędzie się w dniach 19-22 października.

Który pasjonat designu nie kojarzy wstążkowego krzesła albo lamp-wiśni? Projekty Niki Zupanc podbiły serca miłośników aranżacji wnętrz i architektury. Zachwycają oryginalnością, kobiecością i ponadczasowym sznytem. Dlatego właśnie zarówno projektantki, jak i jej prac, nie mogło zabraknąć na największych w Polsce i Europie biznesowych targach wnętrz Warsaw Home&Contract.

Nika Zupanc to gwiazda designu

Nika Zupanc współpracowała między innymi z Moooi, Se i Dior. Słowenka tworzy limitowane kolekcje dla Rossany Orlandi, kontynuując jednocześnie projektowanie i produkcję własnej marki. Od czasu pojawienia się na Milan Design Week jest uważnie obserwowana przez branżę i prasę. Jej twórczość opisywana jest zarówno jako „punkowa elegancja” (Elle USA), jak i „techno chic” (BusinessWeek).

Stała się rozpoznawalna na całym świecie wraz z wprowadzeniem na rynek lampy Lolita, jej pierwszego przedmiotu wyprodukowanego przez Moooi. Doświadczenie zbierała jednak już od 2008 roku, kiedy założyła własne studio. Jej projekty wyrastają z wyróżniających się interpretacji współczesnej kultury, współczesnego designu i dostępnych opcji technologicznych.

W ostatnich latach firma Zupanc zaprezentowała ekscytujące nowe prace z Qeeboo i zaprojektowała kolekcję zatytułowaną „Take me to Miami” dla włoskiej marki Ghidini1961. Projektowała także kolekcje mebli dla młodego i obiecującego luksusowego brandu Scarlet Splendour.

Nika Zupanc gościem Warsaw Home&Contract

Nikę Zupanc będzie można spotkać podczas Warsaw Home&Contract. – To naprawdę wspaniale widzieć tak potężnie rozwijające się targi w tej części świata – zapowiedziała projektantka.

Biznesowe Targi Wnętrz Warsaw Home&Contract odbędą się w dniach 19-22 października 2022 w Ptak Warsaw Expo. Zarejestruj się już dziś. Więcej informacji: warsawhome.eu/bilety.