Informacje dla odwiedzających

Cieszymy, że planujesz swoją wizytę na największych targach meblowych w tej części Europy! Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje.

Data i godziny otwarcia

Targi Warsaw Home & Contract i Poland Design Festival odbędą się 27 - 30 października 2021 roku.
Godziny otwarcia dla odwiedzających:
27 - 30.10.2021 10:00 – 18:00

Lokalizacja

Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica. Wskazówka: Nie musisz wpisywać całego adresu! Wystarczy, że wpiszesz Ptak Warsaw Expo w mapach Google.

Wydarzenia dodatkowe

Dodatkowym wydarzeniem jest Poland Design Festival, wystawa IDEAS oraz cykl prelekcji i paneli dyskusyjnych Design Forum. Wszystko mieści się w cenie biletu na targi Warsaw Home & Contract!

Bilety

Bilety będzie można nabyć w przedsprzedaży na naszej stronie internetowej lub w kasie podczas targów. Bilety będą dostępne w przedsprzedaży ok. 3 miesiące przed wydarzeniem

Bezpłatny parking

Dla wygody odwiedzających nas gości parking jest bezpłatny.

Mapa terenu

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy mapę, która pomoże Ci w poruszaniu się po terenie centrum wystawienniczego. Na teren targów możesz się dostać jednym z oznaczonych wejść (zachodnie, środkowe lub wschodnie).

Jak dojechać?

Centrum targowe w jakim odbywają się targi to największe centrum wystawiennicze znajdujące się tuż pod Warszawą.

Samolotem

Do Ptak Warsaw Expo z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina dotrzeć można w niespełna 10 minut! Nasze Centrum jest również dogodnie położone względem lotniska w Modlinie oraz Łodzi.

Samochodem

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice (zjazd Paszków). Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie Ci około 15 minut zaś z centrum Warszawy około 25 minut.

Autobusem miejskim

Autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga: „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

FAQ

Najczęściej zdawane pytania.

Nie trzeba mieć certyfikatów, szczepień, żeby wejść na targi.

Tak, na miejscu będzie bezpłatna rejestracja dla branży

Bilety będą dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu w recepcjach podczas trwania targów Warsaw Home & Contract. Rekomendujemy kupno biletu drogą internetową – dzięki temu zaoszczędzisz czas na staniu w kolejce na miejscu!

Wstęp dla dzieci w dni biznesowe jest niewskazany. Jednak jeśli chcesz, aby Twoje dziecko towarzyszyło Ci podczas targów, to zakup bilet dla dziecka na dany dzień. Wstęp na targi dla dzieci do 12 roku życia jest bezpłatny.

W weekend, czyli dni otwarte, wstęp na targi dla dzieci do 12 roku życia jest bezpłatny.

Tak. Na terenie hal znajdują się szatnie i będzie można zostawić w nich małą walizkę.

Tak, na terenie targów będą punkty gastronomiczne.