Premiera desho już w marcu!

Targi Warsaw Home & Contract w ciągu czterech lat wyrobiły sobie uznaną markę na międzynarodowej arenie wystawienniczej. To nie przypadek, że od 2016 roku imprezę odwiedziło ponad 250 000 osób, a swoje produkty zaprezentowało przeszło 2500 firm. Podążając za światowymi trendami i rozwojem branży e-commerce postanowiliśmy postawić kolejny, ważny krok w rozwoju naszej marki – w marcu rusza platforma sprzedażowa desho.

Aplikuj o konto sprzedawcy już dziś. Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Sklep, nad którym trwają intensywne prace, będzie podobnie jak targi Warsaw Home & Contract wyjątkowym miejscem dla miłośników dobrego designu. Tym razem przenosimy się jednak do świata online, dając wam możliwość nieograniczonego przeglądania i komponowania wystrojów wedle własnej wyobraźni. Dzięki temu nasi wystawcy zyskają dodatkowe kanał sprzedaży dla swoich produktów, a klienci gwarancję jakości i autentyczności. Brzmi dobrze, prawda?

To jednak nie wszystko. Wśród asortymentu sklepu znajdzie się dobrze znana z targów kategoria selected design, wzbogacona o projekty i wzory młodych, aspirujących projektantów. Co więcej, desho nie zamyka drogi producentom, których do tej pory nie było w gronie wystawców Warsaw Home & Contract – was również zapraszamy do współpracy! W planach mamy także związany z targami system bonusowy dla sprzedawców naszego sklepu.

Oferta sklepu skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, a przekrój cen sprawia, że każdy na pewno znajdzie u nas coś dla siebie. Poza wymienionym wyżej selected design, wśród głównych kategorii są meble, kuchnia, dekoracje, oświetlenie oraz materiały wykończeniowe. Tak szeroka gama artykułów pozwoli na stworzenie swojego wymarzonego wnętrza od podstaw z pomocą naszego sklepu!

Premiera sklepu już w marcu, ale wszystkie firmy zainteresowane sprzedażą w desho zapraszamy do kontaktu już dziś. Wkrótce uruchomiony zostanie panel dla dostawców, za pomocą którego stworzycie swoje konto i będziecie mogli dodawać produkty wraz z opisami i zdjęciami. Warto być z nami od początku – otwarcie zbliża się wielkimi krokami, a my planujemy głośno zaznaczyć swoje wejście!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
editor

editor

Warsaw Home & Contract