Rozszerzamy formułę targów Warsaw Home & Conctract

Ze względu na dynamiczny rozwój projektu oraz biorąc pod uwagę liczne prośby wystawców i odwiedzających rozszerzyliśmy formułę targów Warsaw Home & Contract – flagowej imprezy Ptak Warsaw Expo – o nowe strefy: Electronics, Gift&Deco, Green Days. Naszą wizją było stworzenie pierwszego wydarzenia w Europie, które obejmie wszystkie elementy związane z dziedziną architektury, designu i budownictwa. Efektem naszych prac są zaplanowane 2 edycje Warsaw Home & Contract i aż 8 wydarzeń targowych, które obejmują takie branże jak: architektura krajobrazu i wnętrz, elektronika dla domu, dekoracje, wykończenie wnętrz, oświetlenie, wyposażenie wnętrz, wyposażenie kuchni, meble, materiały budowlane, wzornictwo oraz tekstylia dla domu.

Warsaw Home Spring Edition - Edycja wiosenna 17-19 marca 2022

Wiosenna edycja Warsaw Home & Contract to 3 wydarzenia targowe obejmujące sektory: architektury krajobrazu i ogrodu, materiałów wykończeniowych, dekoracji wnętrz oraz elektroniki dla nowoczesnego domu. To niezwykła okazja do spotkania się z czołowymi firmami z szerokiej gamy branż, jakie oferują te targi; podniesienia swoich kwalifikacji, dzięki licznym prelekcjom i zapoznania się z innowacjami na rynku.

Odbierz zaproszenie
Warsaw Home Build

II edycja Warsaw Home Build to święto sektora architektury i materiałów budowlanych. Podczas nadchodzącej odsłony czołowe firmy z Polski i z zagranicy zaprezentują szeroką gamę produktów z branży. Na uczestników czekają prelekcje i kongresy, prowadzone przez liderów z dziedziny architektury. Impreza to pozycja obowiązkowa dla architektów wnętrz, inwestorów, designerów, developerów, a także firm budowlanych specjalizujących się w pracach wykończeniowych. Targi Warsaw Home Build są jedyną na taką skalę platformą do promocji, analizy rynku i wymiany wiedzy branżowej w Polsce.

Więcej informacji na stronie: https://warsawbuild.eu/

Warsaw Home Gift & Deco

Warsaw Home Gift&Deco to międzynarodowe targi upominków i dekoracji. Przez trzy dni nasi wystawcy zaprezentują artykuły dekoracyjne oraz elementy wyposażenia wnętrz. W ramach targów odbędą się liczne konferencje prowadzone przez znanych i cenionych profesjonalistów oraz kongres, który będzie cennym źródłem wiedzy branżowej. Imprezę wyróżnia obecność czołowych producentów, projektantów i designerów; eksponujących produkty, obok których nie da się przejść obojętnie.

Więcej informacji na stronie: https://warsawgiftshow.com/

Warsaw Home Green Days

Warsaw Home Green Days to międzynarodowe targi architektury krajobrazu i ogrodnictwa. Niezwykła formuła wydarzenia umożliwia odwiedzającym aktywne uczestnictwo w ramach wydarzeń towarzyszących, takich jak: Największy Kiermasz Ogrodniczy w Polsce, Bonsai Show, Pokazy Arborystyczne, Warsztaty Vectorworks Landmark. Udział w targach jest świetną okazją na zapoznanie się z szeroką ofertą setek wystawców czy nawiązania relacji biznesowych.
Więcej informacji na stronie: https://greendaysexpo.com/

Warsaw Home Electronics

Międzynarodowe targi elektroniki dla nowoczesnego domu – Warsaw Home Electronics – są okazją dla przedsiębiorstw z sektora elektroniki dla domu do intensyfikacji działań sprzedażowych i prezentacji premier rynkowych. Z kolei dla odwiedzających wydarzenie to idealna przestrzeń do spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń i źródło informacji o zachodzących zmianach w branży. Targi nie tylko statyczne ekspozycje, ale także ciekawe prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. Jest to pierwsze w Polsce impreza, która w tak kompleksowy i innowacyjny sposób prezentuje najnowocześniejsze technologie oraz rozwiązania międzynarodowych producentów z sektora elektroniki dla domu.
Więcej informacji na stronie: https://electronics-show.com/

Warsaw Home Autumn Edition - Edycja jesienna 29 września - 1 października 2022

Jesienna VI edycja Warsaw Home & Contract to wydarzenie doskonale znane w branży. Targi obejmują 4 główne strefy: Light, Textile, Kitchen i Furniture. Jest to najważniejsza impreza branży wyposażenia wnętrz i designu, dlatego od lat przyciąga najważniejszych projektantów, architektów, deweloperów, właścicieli hoteli, restauracji i innych przestrzeni publicznych.

Warsaw Home Furniture

Targi Warsaw Home Furniture to międzynarodowe targi branży meblarskiej. W ramach wydarzenia swoją ofertę zaprezentują polscy oraz międzynarodowi producenci mebli zarówno do przestrzeni prywatnych, jak i do wnętrz biurowych oraz branży HoReCa. Imprezę charakteryzuje obecność międzynarodowych, rozpoznawalnych na całym świecie marek; produkujących wysokiej jakości meble i akcesoria.

Warsaw Home Kitchen

Warsaw Home Kitchen – międzynarodowe targi wyposażenia kuchni – skupiają największych producentów mebli i akcesoriów kuchennych. Również pasjonaci porcelany, szkła i metalu znajdą tu wyjątkową zastawę stołową. Wydarzenie to wyjątkowa okazja, żeby zapoznać się z innowacjami z branży, a także możliwość nawiązania kontaktów biznesowych.

Warsaw Home Textile

Warsaw Home Textile – międzynarodowe targi tkanin i wzornictwa – to pozycja obowiązkowa dla architektów wnętrz, a także dla osób z branży tekstylnej oraz meblarskiej. Wydarzenie charakteryzuje się szeroką ofertą tkanin, dzianin czy najwyższej jakości skór zwierzęcych i ekologicznych. Impreza jest platformą do wymiany poglądów i doświadczeń z firmami i specjalistami z branży. To miejsce pełne inspiracji, możliwości zapoznania się z najnowszymi innowacjami i trendami na rynku, a także świetna okazja do nawiązywania współpracy biznesowej.

Warsaw Home Light

Warsaw Home Light to międzynarodowe targi oświetlenia. W trakcie wydarzenia nasi wystawcy zaprezentują wyjątkowe oświetlenie dla biur, hoteli, terenu zewnętrznego czy domu. Impreza jest niezwykłą okazją do wymiany poglądów i doświadczeń z firmami i specjalistami z branży.

Międzynarodowe targi Warsaw Home & Contract w Ptak Warsaw Expo to nie tylko wystawa, ale także liczne premiery rynkowe oraz źródło cennej wiedzy z dziedziny architektury, designu i budownictwa. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję nawiązać kontakty biznesowe, zapoznać się z innowacjami na rynku oraz poszerzyć swoje kompetencje w ramach prelekcji, warsztatów czy kongresów.

Zachęcamy do współtworzenia z nami targów.