Manufaktura DOT

PL

Manufaktura DOT to w 100% polska marka, tworząca unikalne uchwyty meblowe, gałki czy wieszaki. Same autorki wskazują, że to właśnie pieczołowite i indywidualne podejście do każdego detalu sprawia, że ich produkty uznawane są, przez licznych odbiorców, jako biżuteria do mebli. W Manufakturze DOT pracuje zespół dyplomowanych rzemieślników i artystów. Dzięki temu ich oferta składa się z produktów wykonanych z różnych tworzyw i w różnych technikach.

EN

-


Habo

PL

Habo to duńska firma, która specjalizuje się w wytwarzaniu eleganckich i nietuzinkowych uchwytów meblowych. Ich mottem jest hasło „Pasja do szczegółów”, które podsumowuje wszystko, za czym się opowiadają. Marka stawia na jakość, kunszt i inteligentne rozwiązania, które napędzają do poprawy codziennego życia ludzi na całym świecie.

EN

-


Toniton

PL

Toniton i Beslag Design wspólnie opracowali uchwyty i gałki o ponadczasowym designie. Wiele osób ma trudności z wyborem i dopasowaniem kolorów do swojego domu. Design okuć i pozostałych mebli opiera się na prostocie podstawowych geometrycznych kształtów. Paleta Toniton Colors składa się z 6 unikatowych kolorów - niebieskiego, kremowego, brzoskwiniowego, szarego, zielonego i żółtego.

EN

-


SIRO

PL

Od ponad 70 lat austriacka rodzinna firma SIRO wyróżnia się niezawodnością i elastycznością. Jednym z najważniejszych zadań dla marki jest utrzymanie najwyższego poziomu jakości produktów, które spełniają najbardziej zróżnicowane wymagania pod względem wyglądu i funkcji na całym świecie. Dziś firma z siedzibą w Ternbergu działa w ponad 50 krajach na całym świecie.

EN

-


Plankton dla domu

PL

Plankton dla domu - to drobne elementy wystroju polskiej produkcji, które sprawią, że nawet najbardziej banalny mebel stanie się ciekawym obiektem.

Marka wykonuje swoje produkty w niewielkim nakładzie, projektanci czuwają nad procesem wyrobu, bacznie pilnują by finalny efekt zadowalał klientów i ich samych.

EN

-


Linfalk

PL

Linfalk to szwedzka firma. Jej najważniejszym celem jest możliwość zaoferowania interesującego asortymentu w dobrych cenach. W różnorodnym asortymencie znajdziemy zarówno uniwersalne i minimalistyczne uchwyty, jak i utrzymane w stylu tradycyjnym lub vintage. Dzięki temu oferowany asortyment trafia do szerokiego grona odbiorców i znajduje zastosowanie w wielu mieszkaniach na całym świecie!

EN

-


Furnipart

PL

Furnipart to duńska firma, która powstała w latach '70 ubiegłego wieku. Jej założyciel - Lars Ole Hansen zamienił swoje dwupokojowe mieszkanie na biuro. Ambicje pchały firmę na przód, co spowodowało jej rozrost. Aktualnie zajmuje ponad 160 metrów kwadratowych. Furnipart projektuje uchwyty oraz wytwarza je dzięki własnym, autorskim narzędziom.

EN

-


Marbelo

PL

Marbelo to polska firma z siedzibą w Warszawie, która proponuje nietuzinkowe rozwiązania z wykorzystaniem naturalnych marmurów i Terrazzo. Unikalnym i wielce wyjątkowym jest lastriko Biała Marianna. Marmur wykorzystany do jego produkcji to polska skała wydobywana z dolnośląskich kamieniołomów. W pracowni uchwytów przyjęty jest ekologiczny ciąg operacji bez użycia jednorazowych opakowań czy folii.

EN

-


OPEN&HIDE

PL

OPEN&HIDE to koncept, który powstał w Warszawie. Marka stawia sobie jako cel tworzenie przedmiotów najwyższej klasy i jakości w połączeniu z tradycyjnym rzemiosłem i ręcznym wykańczaniem. W swojej ofercie mają uchwyty, gałki, lustra oraz świeczniki. Ich produkty są minimalistyczne w formie, kobiece, a przy tym niosą siłę metalu.

EN

-


Bäccman & Berglund Sweden

PL

Bäccman & Berglund Sweden to jedna z najwyższej klasy marek produkujących wyposażenia wnętrz i detali. Kobiecy duet z pasją do metalu, który od 2008 roku łączy rzemiosło z innowacyjnym designem. Stawiają na naturalność, dlatego ich produkty nie są lakierowane.

EN

-