Biznesowe targi wnętrz

Warsaw Home & Contract to biznesowe targi wyposażenia wnętrz, które co roku przyciągają dziesiątki tysięcy entuzjastów dobrego designu. Przez cztery dni wystawiają się tutaj producenci z Polski i zagranicy, a ich liczba rośnie z edycji na edycję. Staliśmy się 4 pod względem wielkości targami wnętrzarskimi w Europie.

Przestrzeń dla profesjonalistów

Tworzymy przestrzeń biznesową łączącą projektantów, architektów, producentów, dystrybutorów oraz wszystkich tych, którzy szukają wyposażenia dla biur, hoteli, restauracji i własnych czterech kątów. Warsaw Home & Contract to unikatowe miejsce, gdzie uczestnicy prezentują nie tylko swoje produkty czy nawiązują profesjonalne relacje, ale także dzielą się swoimi przemyśleniami na temat branży.

Czwarta edycja w liczbach

Żadne inne wydarzenie targowe w tej branży na świecie nie rozwija się tak intensywnie i nie wykorzystuje równie skutecznie dobrego czasu dla designu.

0
odwiedzających
0 %
biznesowych odwiedzających​
0
wystawców
0 m2
powierzchni wystawienniczej

Struktura odwiedzających B2B

Czwartą edycję w 2019 roku odwiedziło 47 672 biznesowych gości. Poniżej znajduje się struktura tej grupy odwiedzających.

Handel, dystrybucja i usługi
Sklepy, sieci handlowe, dystrybutorzy 37%
Architekci i projektanci
Architekci wnętrz i projektanci 35%
Producenci
15%
Media
7%
Inny (Horeca, Nieruchomości)
6%

Organizator

Organizatorem targów jest spółka Warsaw Home Expo Sp. z o.o. na czele której stoi założycielka Warsaw Home. Warsaw Home Expo Sp. z o.o. należy do Grupy Ptak (do której należy m.in Ptak Warsaw Expo i Centrum Handlowe Ptak), która posiada 25-letnie doświadczenie rynkowe.

Galeria

Udokumentowaliśmy dla Ciebie zeszłoroczną edycję targów, która obfitowała między innymi w piękne i nowoczesne meble, oświetlenie, wyposażenie kuchni czy tkanin i dekoracji do wnętrz.