Warsaw Home 2019 - przygotowania

Warsaw Home 2019 – przygotowania w pełni [LIST OD DYREKTORA ARTYSTYCZNEGO TARGÓW]

Przygotowania do naszych targów ruszyły pełną parą. Dlatego chcemy Was na bieżąco informować, a także inspirować. Będziemy tu regularnie pisać o designie, architekturze, naszych specjalnych gościach i wystawcach, ciekawostkach z kraju i ze świata.

Na początek zaczniemy od listu, który Dyrektor artystyczny targów, Jan Szadkowski, napisał do Was. Zdradza w nim przewodnie motto tegorocznej edycji. Poczujcie opisywaną w nim energię i dołączcie do nas w październiku. BĄDŹMY w tym razem!

 

Drodzy Wystawcy, Projektanci, miłośnicy designu;
Droga Społeczności Warsaw Home!

Już za pięć miesięcy kolejna edycja naszych targów. A w niej jeszcze więcej świetnych produktów, pięknych i dobrych projektów, fascynujących ludzi.

SIŁA Warsaw Home nie była jedynie zeszłorocznym tematem przewodnim. Stała się też katalizatorem energii naszego zespołu do zbudowania najlepszej w tej części świata imprezy dla pasjonatów wnętrz. Uwierzyliśmy, że możemy. I że warto.

Udało nam się stworzyć miejsce dla Was; by branża wnętrz mogła kwitnąć, bogacić się. Byście mogli rozwijać się twórczo i biznesowo. By Targi były realną platformą wymiany myśli i handlu.

Z uwagą podchodzimy do zagadnień mogących poprawić jakość imprezy. Wsłuchujemy się w Wasze głosy, wprowadzając możliwe udogodnienia. Zwalczamy bariery niemożliwości. Chcemy tego dla Was

Warsaw Home - panel dyskusyjny z udziałem m.in. Jana Szadkowskiego i Michała Mazura.
Tom Dixon i Stefano Giovannoni na Warsaw Home
Włoski projektant Stefano Giovannni i Kasia Ptak, CEO Warsaw Home

Dlatego w tym roku hasłem przewodnim jest słowo JESTEM.

Bo jesteśmy dla Was. Tu i teraz.

Bo jesteśmy świadomi, że bez Was Warsaw Home nie miałoby sensu.

Bo jesteśmy skupieni na jakości. Chcemy się rozwijać. I wierzymy, że Wy razem z nami.

Bo jesteśmy głodni wiedzy. Stąd jeszcze więcej merytorycznych prezentacji i paneli wykładowych na tegorocznej scenie.

Ale JESTEM to też zapewnienie, że mimo pozornego skupienia uwagi targów na produktach – to jednak CZŁOWIEK jest w nich najważniejszy!

człowiek – projektant

człowiek – producent

człowiek – klient

I choć to oczywiste – to czasem o tej prostej prawdzie, na chwilę, zapominamy. Bo mnożą się przed nami ambicje i cele; bo skupiamy się na analizie biznesowych danych. Bo pędzimy przed siebie. Przez co bezwolnie odrywamy się od świadomości „dla kogo” to wszystko.

Dlatego na CZŁOWIEKU skupiamy w tej edycji uwagę. I namawiamy Was, Drodzy, do podobnego w tym roku spojrzenia.

By człowiek – projektant rozwijał swe talenty, realizował się twórczo. I by coraz silniejsza była jego świadomość odpowiedzialności za otoczenie, dla którego tworzy;

By człowiek – producent osiągał biznesowe cele poprzez przyjazne środowisku rozwiązania;

By człowiek – klient wyniósł z targów bogactwo doświadczeń oraz świadomość, jak odpowiedzialnie konsumować i nie szkodzić światu.

Bo przecież JESTEM to również troska o świat, który nas otacza. Świat, za który jesteśmy zbiorowo odpowiedzialni. Troszczmy się więc wspólnie, by w trwał – i przetrwał.

JESTEM. Targi Warsaw Home tegorocznej edycji to CZŁOWIEK i jego indywidualizm, świadomość oraz wspólna odpowiedzialność. A jednoczesne zaproszenie do pozytywnej wymiany myśli, współpracy.

Stąd bieżąca grafika targów: splot spojrzeń, uśmiechów, emocji – kolorowa kompozycja twarzy tworzących dynamiczną, spójną całość. Prowadząc jej rysunek linią ciągłą autor, Tomek Kuczma, wspaniale oddał esencję naszej tegorocznej idei.

Serdecznie zapraszam do Nadarzyna k. Warszawy na czwartą już edycję naszych targów. Do zobaczenia w pierwszych dniach października!

Warsaw Home 2019 - przygotowaniaJan Szadkowski

Dyrektor artystyczny Warsaw Home