Warsaw Home

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

Wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Przez ostatnie miesiące intensywnie pracowaliśmy nad dopięciem tegorocznej edycji na ostatni guzik. To już za nami, odetchnijmy więc i pochylmy się na chwilę nad minionym świętem branży interior design.

Targi Warsaw Home&Contract dla nas główny punkt programu, nasze oczko w głowie. Na naszym kalendarzu pozycja najbardziej priorytetowa.

Za nami piąta edycja targów wnętrzarskich. Cztery dni, cztery hale i cztery strefy w których tegoroczni wizytujący szukali czegoś dla siebie. Klienci pojawili się tutaj, aby pozyskać partnerów biznesowych, znaleźć idealną ofertę dla siebie i swojej działalności, poczuć powiew świeżości, czy zwyczajnie podziwiać zgromadzoną tu sztukę użytkową i miło spędzić czas. To co nas łączy, to chęć tworzenia przestrzeni, do której zwyczajnie chcemy wracać i czuć się w niej dobrze.

Podczas tegorocznej edycji targów Warsaw Home&Contract w PTAK Warsaw Expo, wizytujący mogli odwiedzić cztery strefy, co pomagało skupić się na tej kategorii branży wnętrz, którą odwiedzający był zainteresowany. Wystawcy za to, mieli pewność, że ich klienci, są dokładnie tu, gdzie chcą być i mogą przebierać w ofertach które ich interesują.

Strefy:

Light&Textile – Tutaj mogłeś znaleźć zarówno wyjątkowe oświetlenie, nowatorskie rozwiązania do inteligentnego domu, biura, a nawet terenów niezadaszonych, jak i wyjątkowe, użytkowe tkaniny obiciowe, dekoracyjne, czy dywany, bogate w piękne wzornictwo i najwyższej jakości materiały .

Build – Kierowane były zarówno dla producentów z branży wykończeniowej, budowlanej oraz architektonicznej, jak i klientów indywidualnych, szukających nowości w budownictwie wnętrzarskim.

Furniture – podzielona została na Selected Furniture oraz Selected Design. W ramach Selected Furniture zaprezentowani zostali międzynarodowi producenci mebli przeznaczonych do przestrzeni prywatnych i biurowych oraz dla branży HoReCa. Z kolei Selected Design, była platformą dla wyselekcjonowanych, rozpoznawalnych na całym świecie marek kontraktowych. Producentów najwyższej jakości mebli i akcesoriów premium do przestrzeni komercyjnych jak i prywatnych.

Kitchen – To strefa dla szukających pomysłów na piękną i praktyczną kuchnię. Tutaj mogłeś znaleźć innowacyjne systemy, meble i akcesoria oraz estetyczny, inteligentny sprzęt AGD.

Tegoroczna edycja targów Warsaw Home&Contract okazała się wielkim sukcesem, wielu wystawców po zakończonych targach, opuściło hale z podpisanymi kontraktami a odwiedzający z powodzeniem ponawiązywali kontakty biznesowe. Cieszymy się, że wyszliście zainspirowani i przede wszystkim bogatsi o partnerów do wspólnych interesów.

Do zobaczenia w przyszłym roku!