Wydarzenia dodatkowe

Design Forum

Design Forum to przestrzeń stworzona do dyskusji, wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą o najnowszych trendach w branży. Przez cztery dni eksperci z Polski i zagranicy występują na scenie Design Forum, przyciągając z roku na rok coraz większą publiczność. Aby zapewnić wysoki poziom dyskusji, współpracujemy z Michałem Mazurem, trendwatcherem, który podróżuje po całym świecie, skąd przywozi ze sobą specjalnie dla nas najświeższą wiedzę o trendach. W tym roku tematy poruszane na forum będą odzwierciedleniem motywu przewodniego targów – „Jestem”.

Poland Design Festival

Zdolni projektanci i drobne manufaktury pokazują podczas Poland Design Festival to, co w polskim i światowym designie jest najlepsze. W swoich przedmiotach łączą sztukę z codziennością i jakość z kreatywnością.

Podczas tego wydarzenia można znaleźć bardzo szeroki przekrój elementów wyposażenia wnętrz (unikalne meble, dekoracje), a nawet to, co niezbędne do ich wykończenia: kamienne blaty, schody czy zielone ściany pokryte mchem… Wszystkie prezentowane tu przedmioty powstają z inspiracji życiem codziennym i naturą.

Obserwuj wydarzenie na Facebooku i Instagramie!

targi wyposażenia wnętrz, Design Forum Warsaw Home

targi wyposażenia wnętrz, Poland Design Festival Warsaw Home