Wydarzenia Dodatkowe

Design Forum

Przez cztery dni trwania wydarzenia, osobowości świata designu i architektury oraz eksperci z branży będą mówić o znaczeniu projektowania i jego kierunkach, a także o istocie procesu projektowego, oryginalności produktu w odniesieniu do regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

>>> WIĘCEJ O DESIGN FORUM <<<

Poland Design Festival

Poland Design Festival to wydarzenie skupiające wiele oryginalnych inspiracji dotyczących aranżacji wnętrz. Młodzi projektanci wnętrz, designerzy, studia projektowe, a także małe, dopiero zaczynające, firmy mogą tutaj zaprezentować swoje największe osiągnięcia i pokazać, że polskie wzornictwo jest równie atrakcyjne jak zagraniczne.

>>> WIĘCEJ O POLAND DESIGN FESTIVAL <<<

Archi Day

Archi Day to specjalnie przygotowana strefa dla architektów. Na scenie głównej Archi Day odbywać się będą wykłady, debaty i panele dyskusyjne. W strefie Archi Day będzie można również poznać ciekawe narzędzia pracy architektów, a także obejrzeć wystawy. W strefie Archi Day odbędzie się także premiera archiDESK – platformy usprawniającej codzienne funkcjonowanie pracowni projektowych.

>>> WIĘCEJ O ARCHIDAY <<<

Pomagamy Urządzać

Program “Pomagamy urządzać” został stworzony przez Polskie Centrum Architektury Wnętrz (PCAW). Jego celem jest ułatwienie procesu urządzania, wyposażania czy zmian aranżacyjnych domu i wnętrza. W ramach programu będzie można m.in. skorzystać z bezpłatnych konsultacji architektów.

>>> WIĘCEJ O POMAGAMY URZĄDZAĆ  <<<

Blog Tour

BlogTour to inicjatywa podczas której wybrani blogerzy zaproszeni są na tour po wyselekcjonowanych stoiskach Warsaw Home, gdzie stawia się na dobry design, jakość i człowieka. W dniu 4 października grupa wybranych, opiniotwórczych blogerów wnętrzarskich, weźmie udział w zaplanowanym tour po najciekawszych stoiskach na Warsaw Home 2018. Udział w wydarzeniu potwierdzili znakomici twórcy internetowi, którzy są dumnymi ambasadorami targów Warsaw Home 2018!

>>> WIĘCEJ O BLOGTOUR <<<

Strefa Młodego Architekta

Podczas Targów odbędą się Warsztaty ze szkicowania zorganizowane przez miesięcznik Builder. Warsztaty dla Młodego Architekta poprowadzi światowej sławy architekt Oskar Grabczewski z OVO Grąbczewscy Architekci.

>>> WIĘCEJ O STEFIE MŁODEGO ARCHITEKTA <<<

WYSTAWY

„The original comes from Vitra”

„The original comes from Vitra” – międzynarodowa wystawa, która przedstawia historie i emocje związane z ponadczasowymi produktami marki Vitra zostanie zaprezentowana podczas targów Warsaw Home.

>>> WIĘCEJ O WYSTAWIE <<<

Dom idei

Forma ponad 200-metrowego stoiska to wykrojone obszary wspólne zaaranżowane wraz z artystami, projektantami i biznesowymi partnerami „Design Alive” – głównego partnera medialnego Warsaw Home 2018. Każda witryna, to inna symboliczna historia. Łączy je w całość układ przestrzenny wykorzystujący kilka możliwości wejść na stoisko. Z każdej strony widać coś innego; aby zobaczyć wszystko, trzeba zajrzeć do środka, swobodnie zwiedzać lub po prostu rozsiąść się w fotelu.

>>> WIĘCEJ O PROJEKCIE <<<

Cenne bo polskie. Luksusowe produkty rekomendowane przez Ewę Mierzejewską.

Wystawa prezentująca luksusowe elementy wyposażenia wnętrz. Projektowane i produkowane w Polsce, tylko na specjalne zamówienie, w niewielkich, często rodzinnych firmach. Stoją za nimi pasjonaci i wizjonerzy, którzy udowadniają, że i u nas powstawać mogą obiekty wyjątkowe na skalę europejską. Subiektywnego wyboru eksponatów dokonała Ewa Mierzejewska, autorka bloga ewaiwnetrze.pl i firmy Ewa & Wnętrze, znana dziennikarka zajmująca się tematem urządzania wnętrz.

„The Park of Sounds” by Whaletone (the Piano)

Specjalnie dla gości Warsaw Home powstała strefa “The Park of Sounds” by Whaletone (the Piano). Zapraszamy na codzienne koncerty połączone z premierową prezentacją w Polsce modelu WHALETONE Grand, cyfrowego fortepianu zaprojektowanego przez Roberta Majkuta.

>>> WIĘCEJ O “THE PARK OF SOUNDS” <<<

 #WybieramPolskiDesign

#WybieramPolskiDesign to wystawa będąca częścią ogólnopolskiej kampanii przygotowanej przez PLNdesign i good inside . W jednym miejscu będzie można zobaczyć projekty 10 polskich marek biorących udział w projekcie.

>>> WIĘCEJ O #WYBIERAMPOLSKIDESIGN <<<