WYGRAJ WAKACJE… NIE WYCHODZĄC Z WANNY

Sezon upałów trwa w najlepsze, więc każdy z nas szuka dla siebie miejsca na ochłodę i odpoczynek. I najczęściej znajduje je… w wannie lub pod prysznicem. A niektórzy z nas potrafią spędzić tam naprawdę długie godziny. Czemu więc nie skorzystać z okazji, by połączyć przyjemne z pożytecznym?

Vayer

Firma VAYER — producent luksusowego wyposażenia łazienkowego — jak nikt inny ceni sobie najwyższy standard naszych codziennych przyjemności. Dlatego też od lat dostarcza wyjątkowe, precyzyjnie i ze smakiem zaprojektowane sprzęty, które wznoszą komfort życia ich użytkowników na nieznany do tej pory poziom.
Tym razem VAYER chciałaby lepiej poznać gusta swoich obecnych lub potencjalnych klientów. Dlatego też zaprasza do udziału w niecodziennym konkursie. Jego zasady są proste: każdy uczestnik wybiera jeden z dwóch tematów (KOLEKCJA ŁAZIENKOWA lub ZLEWOZMYWAK Z AKCESORIAMI). Następnie uruchamia wyobraźnię i tworzy — rysując na papierze lub używając komputera – projekt ilustrujący wybrany przez niego temat.
Innymi słowy: VAYER chce poznać, jak wyobrażacie sobie idealną kolekcję łazienkową (zestaw wanny, brodzika oraz umywalki) lub idealny zlewozmywak z akcesoriami. Być może któryś z projektów zainspiruje w przyszłości designerów VAYERA lub wskaże im nową drogę twórczych poszukiwań?
Co można wygrać w konkursie?
NAGRODA ZA NAJLEPSZY PROJEKT “KOLEKCJI ŁAZIENKOWEJ” to pakiet składający się z: darmowego pobytu w czterogwiazdkowym Hotelu Beskid dla dwóch osób (6 nocy) wraz z opłaconymi: spływem doliną Popradu, wieczorem w kręgielni oraz zabiegami kosmetologiczne i wellness SPA (wartość pakietu to 4500 zł).
NAGRODA ZA NAJLEPSZY PROJEKT “ZLEWOZMYWAKA Z AKCESORIAMI” to pakiet składający się z darmowego pobytu w czterogwiazdkowym Hotelu Beskid (3 dni) z pełnym wyżywieniem; bonu o wartości 1500 zł na zabiegi kosmetyczne i wellness SPA, oraz opłaconymi: spływem doliną Popradu oraz wieczorem w kręgielni.

Zadaniem konkursowym jest Projekt Kolekcji Łazienkowej oraz Zlewozmywaka wraz z akcesoriami. Kolekcja łazienkowa rozumiana jest jako zestaw składający się z : wanny, brodzika oraz umywalki wykonanych z konglomeratu. Zlewozmywaka z akcesoriami : wykonanego z kompozytu granitowego. Zdjęcie lub wizualizację trzeba przesłać na adres: na ww@vayer.eu

Konkurs trwa do 1 sierpnia 2021 roku do godziny 23:59.
Szczegółowy regulamin dostępny jest pod linkiem: http://www.vayer.eu/regulamin/