Wypromuj się na Warsaw Home & Contract

Drogi Wystawco!
Targi Warsaw Home & Contract to niepowtarzalna okazja do wypromowania Twojej firmy! Chcesz by Twoje stoisko odwiedziło jak najwięcej osób? Pomożemy Ci sprawić, że Twoi klienci dowiedzą się, że jesteś częścią najnowocześniejszych targów wnętrzarskich w Europie Środkowo-Wschodniej – Warsaw Home & Contract!
Poniżej KROK po KROKU wyjaśniamy jak sprawić by o Twojej obecności na Targach dowiedzieli się Twoi klienci!

1. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy
2. Zamieść w swoich kanałach Social Media oraz na www informację, że będziesz na Targach Warsaw Home & Contract i sukcesywnie o tym przypominaj!
3. Wyślij mailing do bazy swoich klientów, że będą mogli zobaczyć Twoją firmę na Największyc Targach Wnętrzarskich i Designu.
4. Poinformuj swoich klientów za pomocą swoich kanałów Social Media o tym, co na nich czeka na Twoim stoisku! (jakie brandy? jakie innowacyjne produkty i usługi? jakie atrakcje?)
5. Przygotuj ofertę specjalną na targi Warsaw Home & Contract i poinformuj o niej swoich klientów za pomocą kanałów Social Media oraz mailingu.
6. Umieść na swojej stronie podlinkowany baner Warsaw Home & Contract.
7. Podziel się wszystkim tym, co przygotowałeś na Warsaw Home & Contract z naszym zespołem! Wyślij nam listę atrakcji i ambasadorów obecnych na Twoim stoisku oraz poinformuj nas o premierach, promocjach i rabatach, które przygotowałeś na targi, a my zamieścimy to w naszych kanałach social media. (wszelkie materiały wysyłaj na adres mailowy: marketing@warsawexpo.eu)
8. Jeśli potrzebujesz materiałów o naszych targach, poniżej znajduje lista plików do pobrania.

Pobierz banery

800×800


1200×200

Pobierz logo
Warsaw Home & Contract

Pobierz

PTAK WARSAW EXPO
Warsaw Home & Contract

Pobierz