Exhibitor Catalog 2023

Warsaw Home & Contract

WERSAL

F2.39

Małopolskie Centrum Doradztwa Gospodarczego

F3.50

Rejs

D2.01

Dormax Design Filip Pawłowski

F2.21

Informator Handlowy "Zaopatrzeniowiec" - Świat Kominków

B2.02

BLUM POLSKA

D1.24

Zieta Prozessdesign

F3.49

FABRYKA SYPIALNI -omandytowa

F3.29

EUROFIRANY B.B. Choczyńscy

C1.19

NOWODVORSKI LIGHTING

C2.02

FORNER

D2.02

DRE

B3.19

ERKADO

B3.23

MOBLO FACTORY

F3.38

Beskidzkie Fabryki Meblinośc

F3.16

Investment Trading Consultingia

F3.21

Pracownia Agd

DSZ1.P2

RICHMOND INTERIORS POLSKA COE DESIGN Kurak Edyta

F2.15

PUSZMAN

F3.37

ESTETICA ALEKSANDRA ŁESYK

F2.38

MTI Furninova Polska

F3.06

REZERWACJA

D1.19

Ceramika PARADYŻ

D3.32

Pureko

C2.24

PHU KANDELA PAWEŁ STACHOWSKI

C3.23

GTV Poland S. A.

D2.24

366 CONCEPT

F3.41

FDM Katarzyna Pańcikiewicz

F2.22

ARIS CONCEPT Marcin Włodarczyk

F3.15

Design Soul

E4.39

HALMAR

F4.37

AZARDI ŚWIAT SYPIALNI

E4.13

FOCUS DARIUSZ DUDA

F4.15

HAGEA

E4.42

BOGART.

F4.50

WIZJO /PAN MATERAC

F4.49

MAXLIGHT -omandytowa

C2.20

Hoder cywilna

D1.20

TK TOMASZ KRYWULT

C3.11

Schody Podłogi i Wnętrza

B2.07

Star Polska

D2.19

Nomet

D2.07

ELSTEAD LIGHTING

C1.02

Kronospan HPL

B2.12

CHAPEL PARKET

B2.19

COMITOR

D2.20

BLANCO

D2.20

Ciarko

D2.33

Veneta Cucine

D2.08

MARDOM

B2.23

Profilpas Polskan

B1.20

Marmorin Design

B1.54

Rad-Pol

C2.23

P.H. MAM. / DEKORIAN HOME

C2.01

MAT-TAR

B1.04

Idealab

B2.08

Laminam / INTERSTONE

D2.50

SLV POLAND

C2.30

LUMATECH

D2.11

Proform

D2.11

GastroProdukt Professional

D3.23

PLANKO

B2.03

DEANTE

B2.54

NOVY

D2.29

Finish Parkiet Fabryka Parkietu

B2.34

MAX KOMFORT

D2.53

Ergo International - Villa Italiawie

C2.34

Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne

B1.24

G&G International GmbH

C3.33

KLASTER BUDOWLANY

C2.07

"MARKUSS"

C2.37

ELAVON

C2.29

POL-KRES EDWOOD Tomaszuk Daniel

F2.30

Cloveris cywilna

F2.29

MIRPOL

F3.30

OSIKA MEBLE

F4.43

Selfia Paweł Zadworny

F4.36

Kadux

F4.25

Carl Hansen & Søn

E4.09

Tabanda cywilna

F4.05

PRACOWNIA LUBOSZA KARWATA

F2.44

platforma mebli EGEN

E4.10

Panas Schody

B3.14

ALEX Aleksandra Chodnicka-Kosińska

B3.22

M&K Foam

F2.32

IBERAPOL

D3.02

PPHU GLORMEB

C1.07

Desiq Mateusz Lisowski

F2.16a

MOTIV HOME J. Jesiołowski, J. Knobloch

F3.10

MAREK JAWOREK P.P.H.U."RAFEK"

F2.31

PAP DECO

F4.29

Ton Polska

E3.18

Maisonderome Interior Design

E4.14

Foam Royal

E4.19

STARE CEGŁY

C3.12

GALA COLLEZIONE

E4.46

PHU Grzegorz Bąk

E4.21

Fibryl Design

E4.27

BORA Vietriebs

D1.01

Hartmann Möbelwerke GmbHnośc

F4.28

MonikaMeble

E4.22

vidaXL

E4.31

Mateusz Kamiński Camfero

F3.31

BERGIER Dariusz Bergier Konserwacja Rekonstrukcja Mebli Historyc

F2.09

DIG-NET LENART

E4.41

WALLCRAFT

C2.46

KLUŚ

C2.45

Z.S.E. OSPEL

C3.45

Smart Home Center

C2.15

LANO MEBLE

F4.32

EL-TEAM

C2.16

POLCOLORIT

D3.45

IT 4 Technology

C1.16

Eltap

E1.Sz13

Formit

F1.10

Gaba 2

F3.32

NOIS

D2.45

Wilmax Europe

D1.46

Domowe Sanatorium Zimnoch

D3.17

HOME BRANDS

D2.58

Duolla cywilna

C2.35

LUMINEX

C3.21

KUTEK

C3.15

Muraspec

C2.27

Modica Art Przemysław Mizuro

C2.18

Besco

B2.48

TEMA 2rani

C2.50

Forest Group Polska

C2.38

FOLPOL

B2.31

Touch Point

C2.42

Ozlem Firany

C2.17

EMIBIG S.C. cywilna

C2.05

Zakład Wielobranżowy "JUPITER" Mieczysław Kimel Eksport-Import -

C2.12

DEKORAMI Design Wallcovering

C1.38

Gie El

C2.06

Karlik

C3.29

Komandor

D2.38

Olta K.K Zawistowcy

E4.26

Raw Decor

B2.39

Kolorama

C2.41

Pol-skone

B2.15

Aromas

C2.52

Micante

C2.13

Robo Expert Sebastian Szulc

B2.18

Riwal

D2.18

ALTO DESIGN Tomasz Leszczyńskii

C2.33

Edyta Barańska Design

C2.40

ARTE METAL STYLE POLSKA

D2.17

HPL SERVICE

D2.27

SLATE LITE

D2.41

Marmor

D2.06

WSC WITOLD SZYMANIK I S-KAno

D2.30

MPM Agd

D2.14

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Polimat Roman Bre

B3.27

INFIRE Karol Lipka

B2.49

Prajo

D2.49

STYLISTIC CRISTAL

C3.17

Krośnieńskie Fabryki Mebli KROFAM

B3.09

Fibero

C1.22

UPTREND POLAND

B3.55

Vilarte Polska

B2.59

Benjamin Moore / B.M. Polska

B2.27

Paweł Rytlewski Sauna R

B2.30

Architype

D2.42

Kryształowy Świat

B3.18

Finsa Polska

B2.46

Gardeliving

C2.19

KULIG

D3.15

Melone Design Łukasz Kaczmarek

B2.29

LED Labs

C2.60

3DStudio Creative

D2.48

GrillSpot.pl

B2.42

LIGNUMSOFT Adam Wileński

D1.12

Stameco

E2.01

Aqua System

D3.07

Rust

D1.18

Pamir

D3.05

Primagran

D2.16

DEFRO

B2.06

Grupa System

D2.51

BRACHOT-HERMANT

D1.30

PRO ATUM SŁAWOMIR RAPA

B1.23

Met-Gal

D2.47

BONUM AGENCJA WYDAWNICZO -REKLAMOWA MARIAN GRZYBOWSKI

B2.44

Bevia

B1.60

WOODPLAST Bartosz Redestowicz

B2.17

One Wall Design

C2.14

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE PM PIOTR MATUSIAKo

D2.36

BUDZIRKA POLSKA

D2.43

INDUSTRIAS RAMON SOLERn

B2.58

GROMOTKA

B2.13

My SPA

B1.12

Lightonix

C3.31

ATRIUM

D3.13

Parkiet Hajnówka

B2.33

Candellux Lighting

C2.44

Agmar Drzwi Mariusz Pasztaleniec -omandytowa

B1.34

S.V.I.S TRADE a. s.

B3.61

HÖRMANN POLSKA

B2.40

MERITUM SZULC-ARAK JOLANTA

B2.40

Wibram

B2.40

Stalprodukt-Zamośćia

B2.28

Euro Topwood Group

B2.16

LASEK ZHUW

D2.34

PIEKNE KUCHNIE

D3.29

Radwood

D2.52

JÄGER-BUD

B3.05

Nouval Modern

D3.21

Hydrosan

B2.35

MAX-STONE

B2.38

REALITY

C2.48

Artland Construction GmbHnoś

B2.43

Eko-Light Team

C2.08

CDO CENTRUM DREWNA I OKLEINn

B1.28

Polish Floors

B2.51

A DORN HOME

C1.14

POLSKIE STOWARZYSZENIE DORADCZE I KONSULTINGOWE - Stowarzyszenie

B2.33

SWISS KRONO

B1.30

Inter-decor Pro

C1.18

Nest House Invest

C2.55a

ENOVIO

E2.02

Globalwood

B1.10

Lorenso

C2.54

MAREK MARTYNOWSKI "RANKOR"

D2.32

ORLICKA & LIZANOWICZ HOME

C2.56

SKLEJBUD

D2.39

TILES

B2.53

M3 OLSZTYN sp. z o.o.

B3.16

JERZY CHMIELEWSKI DARK SIDE

E3.02

GOLD GROUP Rafał Miśkiewicz

C1.01f

Villa Glass

B2.11

MELANSTARr

D2.37

Bitmat

B2.50

Vorwerk Polska

D1.14

TEAM PLAST

B2.57

STOLWIT MEBLE

F3.05

Carpets & More Magdalena Świerlikowska

F1.38

Smreki Michał Twardoń

F3.09

BRUNI NATALIA KOTOWICZ

F3.20

HARTMANN - TRESORE

F3.07

Tapicernia Bronisze

F1.17

JOPP-POL Sp.j.

E3.04

CLUE STUDIOia

F1.02

MY HONEY HOME

F1.02

TEX SYSTEM SP. Z O.O

F3.08

Oleksandr Prokopchuk Karibian

F3.18

RECZYŃSKI

E5.06

MOTIONITALIA

F2.08

Tapex Design

F4.10

ICE DETAILING

F4.10

UNIQUE Sp. z o.o.

F2.16b

NIRE

E3.24

BZEW INVEST GROUP

E4.23

Aurora Technika Świetlna Marzenna Zacharzewska

B3.36

Masters - Holding Radosław Koczwara/ TIMBART

E4.24

VUKA

E2.03

FABB

E3.16

DARIUSZ KUSZKOWSKI DAREX

F4.14

Ethere Dominika Antkowiak

E3.05

TOBO

E5.41

LOVE YOUR WALL

C3.24a

Arco Design

F4.17

PIECE OF WOOD

F4.08

Alfako

F4.18

BarglikDom Aneta Barglik

F2.17

BEMONDI

E3.40

Monnarita Ewelina Ławecka

E4.33

MPLCo Dariusz Czyżak

E2.05

Sztuka Dębu - Radosław Gałwa

F4.39

TENTE

E4.28

Fellowes Polska

E3.07

DELTA PRIVATE COMPANY

E4.02

tonWood

F4.07

Mila

E3.13

Sikorka- Marian Sikora

F2.35

TiMOTION

E4.01

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Home Stagerów - Stowarzyszenie

F4.02

Brosco

F4.21

Cezar Piotr Garwacki

E3.03

ILUMA CRYSTAL HERITAGE

E1.04

Eurostyl

E4.30

EDWANEX

F2.40

OZEN CERAMICS

E1.08

Nanjing New Star Convention & EXhibition Co.,LTd.

C1.46

Machnetti

F4.34

MATDESIGN

D1.05a

COZY WOOD

E1.06

Saatiko

E4.06

R&T Systems

E3.30

WISEN

E4.03

Aj Fabryka Mebli

F4.19

FERTONE

F4.44

Dywilan

E3.32

Newram

E3.06

fajnekrzesla.pl

E3.28

Selene Materace

F4.16

PxP

F4.20

Tapicernia Firmowa

F4.22

GOTENBERG GROUP

F4.12

WPROST

F2.05

Gapi

E4.12

BOCIAN Fabryka Mebli Tadeusz Bocian

F4.09

VENTI Sp. Komandytowa -omandytowa

B3.20

MPD Studio

B1.39

TUPAI POLSKA

B1.39

Translight -omandytowa

F1.01a

RONIC

D1.36a

Rubio Monocoat Polska

B1.58a

Famlight

C1.44a

CIASNOCHA

C1.10a

KBM / PARATO

C1.34a

ANTIGO BORKOWSKI MARCIN, BORKOWSKI RAFAŁ cywilna

C2.10b

Subforma cywilna

C2.53a

TOMA Tomasz Andrzej Warchołn

B1.42a

Zegar

C3.43b

Helmar

C2.21b

Schneider Electric Polskanoś

C3.51a

JWL

B1.52a

Łukasz Kondraciuk Komplex Market

B1.07b

Alkri Light Krzysztof Ziółkowski

C3.07a

Aludom Design

C1.20a

ACKURAT ORNPLAST

D3.11a

LINAK Danmark A/S (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

D1.42b

AC s.c.

B1.37b

SAICOS (Comfortplus M.Pankiewicz A.Pietrzak SP.J. )

B3.39a

Kauposil

B1.05b

WIPER

B3.38a

KASZOWSKI KAZIMIERZ FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA "POL-MET

D1.34a

Gerlach

D3.31b

Piasmar Zbigniew i Ryszard Więcławek

B1.08a

Prowells/Zdrovi.pl

D3.41a

Imperium

B1.46

Racer

B1.46

Metbud

B3.35b

MX Studio Artur Szymanek

D3.33a

ELKAMINO DOM Michta i Świerżewski

B2.60a

AJP COMPANY

C2.49b

Polesie Poland / WADER

D1.44a

Pro-Wellness

D3.35a

Drog-Bruk A.P.szczerek

B3.11b

Bolix

B3.57b

Raffaello Rafał Jabłoński

B1.18

ET TWIN-COM Jacek Krawczyk

B3.13b

KMPraniczo

B3.13a

Pro-Interio Marcin Ostrowski, Andrzej Łyżwa

B3.31a

STRAMA PANELS

B3.10

BALNEO

B3.33a

Green-Systems cywilna

B3.31b

Smartag Aneta Matoszko

C3.09b

WYDAWNICTWO INWESTOR

D3.09a

LE CREUSET

D3.19a

CEGLANY RENESANS

B3.49a

ATELIER Studio Wnętrz Paulina Smyk-Kaczor

C3.41a

King Wall Gallery

C2.57a

FELLO

B3.53a

BALUSTRADY SKRZYPIŃSKI

B3.57a

FJ PARTNER/Mona Wood

B3.17

CHENE SPÓŁKA CYWILNA ŻĄDLAK ROBERT, ŻĄDLAK ZOFIA

B3.04

Greenie Polska

C2.58a

LEDIN Group

C3.19a

Kunkiewicz Architekci Mateusz Kunkiewicz

D3.37a

Dobry Projekt Marzena Wierzchucka

C3.39a

Grenton

C1.28b

IDEA LED

C2.10a

Nyquista Herse -omandytowa

C3.55a

Beijing Encore International Exhibition Co.,Ltd

D2.12b

FABRYKA TEXTUS SP Z O Oności

C1.28a

Le Meuble Ancien

C2.53b

PRZYWAŁA STONES

D2.40a

DREWKO

D3.31a

PHU PIXEL ŁUKASZ PASTUSZKA

C3.51b

Playas de Adeje

B1.40b

GEFU

D1.32a

METFENCE

B3.39b

Blaty.EU

B1.38a

Venezia Design Stefano Callegarowied

B1.44b

Polmark

C1.40a

Trend TJ sp.z.o.o

C1.32a

Dina-Teks LLC

B1.36a

Ardeko

C1.30a

Aquaphor Poland

D1.38a

COLORAMA

B3.47

Alcadrain

B3.43a

TMK Projekt

B2.45a

Saniwell -omandytowa

B1.14a

Navdesign

B1.40a

GRABO Zakład Waldemar Irzyk

B1.52b

TOKA HOME

C1.36a

PJK Grupa

B1.16

Castorama Polska

D3.14

DEKRO MARCIN DUDCZAK

C2.49a

MAXBERT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

C3.41b

Mia Urbo Design

D3.19b

RX POLSKA cywilna

B3.16b

PPHU Dach-Styl Jan Ciak

B1.32b

Katewell Katarzyna Rychlewska

B3.51a

QUIET SOLUTION cywilna

B3.37b

VinzerHome / Cookware Tradingia

D1.32b

MR Mariusz Ryl

B1.32a

BAJON HOME TEXTILES

C1.20b

ZOLEKTR

B1.09

Stop Sun

C2.59a

Patryk Zając

B3.37a

Weneve.com cywilna

B3.41a

FF TRADE

D1.10a

SPACE KOMFORT

B3.45

Topq Bucior Bukowski

C1.42a

Inwestycje.plus

B1.19

BIG 5 Krzysztof Czurczak

B3.49b

LVT

C3.57b

SADEV

B3.35a

Nmc

B1.36b

BATNA

C3.19b

BOKI GROUPE

B1.14b

Merranox Technology

B3.34a

Orac Polska

C1.48a

Infinity Line

B1.29a

FATRA POLSKA

B3.32

Le Voilage Renata Blok

C1.30b

Wano Solutions

B1.15

OBI

D1.34b

MJJ WOOD MATEUSZ JAROSZ-JARSZEWSKI

B1.01

dom i wnętrze dmntr

C1.36b

WOFI POLSKA cywilna

C3.09a

M-MARKET DECORATION

C1.48b

GABER FGd

D1.10b

ADEZO

B3.41b

BIK MEBLEr

D3.39b

Studio93

D3.09b

Ferrara Paint Poland

B2.45b

Z.P.H.U. Drewex Józef Kucharski

B3.15

TelForceOne

C1.06b

BPC

B2.47a

DEKORranic

B3.07a

Wernicki Sławomir PPU "WEMAX"nazwa pełna:Przedsiębiorstwo Produk

D3.12a

Słoneczne Markizy cywilna

C3.53a

KRAFT RAFAŁ BARTECZKO

B1.50a

Esschert Design

C1.51a

UBC s.r.o. - Sapho

B3.53b

Constellar – Worldex Exhibitions (Guangzhou) Co.,Ltd.

D1.38b

SC SIGN&PRINT TOTAL SRLności

B1.25b

Małgorzata Sadowa MTM SERWIS OGRZEWANIE WENTYLACJA

B1.25a

MAGARA Agnieszka Mitas

B3.34b

El Amal

D1.08a

Top Chef

D1.16a

El-Helal Group

D3.25a

El Zenouki

D3.25b

NOVO - Mikrocement, tynki dekoracyjne

B1.48

Seba-tech serwis FU Magdalena Jurczuk

B3.59a

DK SERVICE

B1.07c

SIA PAA

B2.55a

Decow

B1.21

WIM

B1.03

JO! DYSTRYBUCJA cywilna

F1.01b

Rio Lindo gifts Ltd

F1.01c

Polerfabrik

F1.34

LEAN TECH ROBERT MARKOWIAK

F1.34

Gabriél interior

B1.27a

S. C RESURSE ECO MOLDOVA S.R.Li

B1.27b

Casada

F3.17c

Oex Cursor

F2.06b

Szkło-Lux Wrocław

C3.16b

Magdalena Kraus-Wilkońska Panapufa

E3.26a

Galeria Konopi

C1.43c

ENKEV POLSKA

E2.08a

SOOA Design

C3.16

AKCENTA Centrala Usług Dewizowych

F2.01c

Pipe-Line

F2.06a

PUREGREEN cywilna

D3.16

Moi mili

F2.05c

FHU ARCHONT 2018 Danuta Parvi

C3.38b

P&P IMPORT Piotr Płachetka

E1.10a

Design Express Poland

C3.30

FDS SYSTEM

C3.52

ARCHIGLASS TOMASZ URBANOWICZ

E3.11a

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Dorota Starosta

E1.16b

3DA DOMINIKA SIERPOWSKA/BEMER

C3.58

TMSYS

E2.11a

ANNA WYWIAŁ ART

F2.07c

Rysztof

C1.41b

Nowacore

E2.13b

MEBDOM Robert Proszowski

F2.07b

PUNKTranic

E2.04a

Tap Robert Kurek

D1.07a

Master Chef - Egypt for Kitchenware Industries Limited

D1.05e

SIMALFA®

C3.32a

Richex Lightings

C3.30b

Stolarnia MaestroArte Krzysztof Zieliński

F4.52a

EL-MECH-PLAST Jedziniak Spółka Jawna

F4.51a

GARDEN SPOT INT.

E4.30a

Phone Alone

F2.01a

Międzynarodowe Centrum Budownictwawi

E2.10b

MORRIS MORANGE KRZYSZTOF MORANGE

F2.33a

Zakład stolarski Piotr i Paweł S. C Chojnaccyp

E2.15a

OCTO

F1.06a

Targi Frankfurt P. Łukaszewicz Sp. Komandytowa.

D3.22

Spacer3D.EU Piotr Dominiak cywilna

D3.38

Panelsite Mateusz Matera

C3.48d

Manufaktura Biawena

E2.13a

L-studio Anna Masiul Gozdecka

F1.05

Unikatel Mirosław Sak

E3.17b

P.P.H. REMA

C1.27

Interstuhl Bueromoebel GmbH & Co. KG

F4.53

ESTRELLA HOME

C1.01b

A.R.M. Artur Różański

E2.06a

Artest

E1.14b

AQUA & ACRYL Viacheslav Lozovyi

E3.15b

RA-LUX

C3.48b

VIRAZON MICHAŁ KOŚCIELNIAK

E1.12b

Galeria Moderna

E3.34b

TERLUX

E3.11b

Sunfiber

C3.32b

LIFTEMrani

D3.26

Chic Home

C3.56

STOLARSTWO ANDREAS KAMPA

D3.30

NEW CUT

E2.10a

Leszek Szymański ARTIN w spadku

E2.09a

MyEDC Joanna Mikitin

E2.12a

Ergomeble Salon Meblowy

E1.14a

Wojciech Kurzeja 1) P' ARC Pracownia Architektoniczna, 2) TEAM

E3.09a

Boho Swing by Patrycja Ignatiuk

E2.18a

Huta Szkła Artystycznego Sabina

E3.17a

DESIGN4COMFORT

E2.16a

Gotowe Mieszkanie

E3.26b

Haikou State Trading Co. , Ltd.

F2.18a

"ELEN"rani

D3.20c

COMO HOME

C3.02

DD2P

E1.16a

DAMIAN FILIPCZAK

C1.01c

TPI

D3.06a

FHU Media-Comp Krzysztof Kołakowski

C3.04

EGYPT Expo and Convention Authority (EECA) - Instytucja państwow

D1.05d

PPHU RESPOL

D3.28

INSBUYrani

E2.04b

EDYTA KOZIOŁ GREEN Projectno

C3.10

Effect Media Katarzyna Śliwa

E2.12b

Moranti

F2.03a

Lava Group

D3.20b

Surendra Carpet Udhyog

C1.01e

Folebater

D3.20a

DTU24 Łukasz Witkowski / LEVANTO.PLw

E2.14a

Zespół Szkół Technicznych im. gen. Wł. Andersa - Administracja r

E2.06b

CONTRACT

E3.08

PPHU FORM

D1.05c

UNION STONE

F1.36a

Małgorzata Schulz ULUM

F2.06c

Ebury Partners Belgium NV Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

F3.17b

Matis Art & DESIGN Mateusz Rodak

B1.17

Studio Mb Press

C1.71b