Bezpłatne konsultacje Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Home Stagerów podczas Warsaw Home&Contract

Warsaw Home&Contract to okazja do integracji branży, ale również wzbogacania portfolio i zasięgania porad eksperckich. Miło nam poinformować, że każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł skorzystać z bezpłatnych konsultacji Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Home Stagerów. Event odbędzie się w dniach 19-22 października 2022 roku w Ptak Warsaw Expo.

Home staging to jeden z najważniejszych elementów wpływających na sprzedaż lub wynajem nieruchomości. Jego celem jest atrakcyjne zaaranżowanie wnętrza, dzięki czemu łatwiej zainteresować przestrzenią jak największą liczbę potencjalnych klientów, a tym samym zbyć ją za najbardziej atrakcyjną cenę.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Home Stagerów podczas Warsaw Home&Contract

OSHS, czyli Ogólnopolskie Stowarzyszenie Home Stagerów prowadzi działalność edukacyjną i oświatową w zakresie profesjonalnego przygotowania nieruchomości do sprzedaży i jest główną platformą do wymiany opinii i doświadczeń tej grupy zawodowej. Dodatkowo, organizuje szkolenia i kursy z zakresu home stagingu i propaguje go poprzez konkursy, przeglądy, spotkania czy pokazy.

Warsaw Home&Contract nie mogło odbyć się bez udziału tych ekspertów. Mamy przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne konsultacje organizowane przez OSHS. Ekspertów od home stagingu odwiedzić można przez cały czas trwania wydarzenia na dedykowanym stoisku (E2.17), choć organizowane będą również osobne, większe spotkania biznesowe, skupiające więcej podmiotów. Te odbędą się 20 października o godzinie 11:00 oraz 21 października o godzinie 13:00.

Na indywidualne konsultacje można zapisywać się wysyłając wiadomość na adres biuro@oshs.org.pl. Zapraszamy!