Napisz do nas

Masz pytania?

Jeśli jesteś zainteresowany wystawiennictwem? Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Hala C

WH Textile

WH Light

Anna Krystyanik
+ 48 518 739 075
a.krystyanik@warsawexpo.eu

Klaudia Wiśniewska
+48 514 362 137
klaudia.wisniewska@warsawexpo.eu

Hala D

WH Kitchen

WH Component

Maria Dołęga
+48 512 779 205
maria.dolega@warsawexpo.eu

Jagoda Wierzbicka
+48 502 775 443
j.wierzbicka@warsawexpo.eu

Hala E

WH Selected Design

Nikodem Zygadło
+48 518 544 104
n.zygadlo@warsawexpo.eu

Katarzyna Tkaczyk
+48 690 183 442
k.tkaczyk@warsawexpo.eu

Hala F

WH Selected Furniture

Alicja Płatek
+48 513 030 442
a.platek@warsawexpo.eu

Selena Sokoljak
+48 508 431 089
selena.sokoljak@warsawexpo.eu

Hala E

Poland Design Festival

Bartosz Abramczuk
+48 572 504 645
bartosz.abramczuk@warsawexpo.eu

Dział techniczny

Masz wątpliwości co do swojej zabudowy? Chcesz zamówić wyposażenie dodatkowe dla swojego stoiska ale potrzebujesz konsultacji? Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Hala C

WH Textile

WH Light

Andrzej Bagrowski
+ 48 513 025 598
a.bagrowski@warsawexpo.eu

Hala D

WH Kitchen

WH Component

Patrycja Burda
+48 572 327 011
patrycja.burda@warsawexpo.eu

Hala E

WH Selected Design

Łukasz Zmarzły 
+48 606 529 853
lukasz.zmarzly@warsawexpo.eu

Hala F

WH Selected Furniture

Oliwia Perendyk
+48 572 327 015
oliwia.perendyk@warsawexpo.eu
Maciej Kawalec
maciej.kawalec@warsawexpo.eu

Hala E

Poland Design Festival

Patrycja Burda
+48 572 327 011
patrycja.burda@warsawexpo.eu

PR & Marketing

Warsaw Home

Zosia Kencka – Marketing/PR
+48 508 431 239
z.kencka@warsawexpo.eu

Dział marketingu

Jesteś zainteresowany współpracą? Zachęcamy do kontaktu!