Katalog wystawców 2022

Warsaw Home & Contract

WERSAL

F4.36

RICHMOND INTERIORS POLSKA COE DESIGN Kurak Edyta

F3.40

DEVO Karwacki Jerzy

B2.64

FABRYKA SYPIALNI -omandytowa

F3.18

Miloni Mateusz Nowotnik

F2.40

Małopolskie Centrum Doradztwa Gospodarczego

F3.01

Olta K.K Zawistowcy

F3.39

MANUFAKTURA BB

F2.01

BOGART.

F2.02

DRE

B2.20

Elastron

C2.19

FORNER

D2.19

Gamet

D2.12

BELMEB

D2.30

Julius BLUM POLSKA

D2.29

Prospace LTD

D2.20

Rejs

D2.08

Paged Meble

F3.25

Poldem

F2.45a

Spin Meble

F2.39a

A) DECOON, B) TREND, C) Adecor Dariusz Wnorowski

C1.17

MOBLO FACTORY

F4.17

SIGNAL MEBLE

E2.12

Entra

B2.19

PEKA

D2.24

Nomet

D2.02

GTV Poland S. A.

D1.02

EUROFIRANY B.B. Choczyńscy

C2.01

Pureko

C2.24

Mottivo

C2.11

Investment Trading Consultingia

F2.11

Kler

F2.25b

Ergo International - Villa Italiawie

D3.18

Ukrainian Association of Furniture Manufacturers

F2.39c

FOCUS DARIUSZ DUDA

F2.33b

VISARE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWO PRODUKCYJNE EFEKT M M

F3.21

GREEN DESIGNERS INTERNATIONAL

B2.02

AZARDI ŚWIAT SYPIALNI

E4.12

Nordkomfort & Nordic Linenoś

E4.11

Sulvoq

E3.12

POL-KRES EDWOOD Tomaszuk Daniel

F2.39b

J&E PROJEKT

B1.07

Vinderen

B2

NOWODVORSKI LIGHTING

C3.19

MAXLIGHT -omandytowa

C2.20

COMITOR

D2.33

MCJ - producent luster

B3.02

GRAKO DESIGN KONRAD KOWALSKI

B2.49

REZERWACJA

D2.37

TK TOMASZ KRYWULT

C2.34

JANPOL Fabryka Materacy

F2.17a

Zieta Prozessdesign

F3.47a

Hoepke Textiles

C2.07

Symphony Mills partnerska

C2.37

Ozlem Firany

C1.02

ZUMA LINE

C3.33

Schody Podłogi i Wnętrza

B2.07

VZÓR

F3.47b

Finish Parkiet Fabryka Parkietu

B2.34

COSENTINO

D2.07

LOFRA / GastroProdukt Professional

D3.23

ITALIANA FERRAMENTA

D2.34

Ciarko

D2.41

BORA Vietriebs

D3.33

Veneta Cucine

D2.56

LAYMAN Zakład Meblowy, Ryszard Seroka

D2.52

MARDOM

B2.23

Rad-Pol

C2.23

P.H. MAM. / DEKORIAN HOME

C3.23

M-Market Decoration Mariusz Kubiakwi

B2.24

MAT-TAR

B1.04

Benjamin Moore / B.M. Polska

B2.12

ECLISSE Polska

B2.08

PPHU GLORMEB

C1.30

SLV POLAND

C2.30

Vetrex

B2.33

LUMATECH

D2.11a

Proform

D2.11a

Grenton

C1.24

DREMEX

B2.54

Bomar 2 Marek Dziekan

B2.57

DEANTE

B2.58

Puidukoda Polska sp. z o.o.n

B2.03

GLOBALO

D3.51

Disover Events

C2.63

BerryAlloc NV

B2.38

Franc-Textil

C2.08

ELEKTROGREEN

C2.54

PHU KANDELA PAWEŁ STACHOWSKI

C3.22

Scandicsofa

F2.36

Need Studio

F2.21a

H&H Solutions

F3.11

Beskidzkie Fabryki Meblinośc

F3.35

Selfia Paweł Zadworny

F3.36

Kadux

F3.26

GGD Grupa Gold Door Piotr Gołaś

E4.17

Carl Hansen & Søn

E5.17

MILANO Rafał Jadłowski

Szklarnia 15

Gardeliving

E3.18

Garden Living

E3.18

LØFTLIGHT

E3.18

GastroProdukt Professional

D2.50

GALA COLLEZIONE

F3.29a

MATKOWSKI MEBLE

F4.39

MALAYSIAN FURNITURE COUNCIL (MFC) - Administracja rządowa

F4.13

VDS CZMYR KOWALIK -omandytowa

B1.13

Grey Design MARTYNA JANKOWSKA

E1.12

KAMLINE

F2.29b

Godkowie

D3.10

366 CONCEPT

F4.37

ASTAT

C3.02

ETA ENCLOSURES

C3.02

STARE CEGŁY

C3.10

LUMINEX

C3.06

TEMA 2rani

C2.46

Ars Longa

C2.41

MPM Agd

D2.18

WALLCRAFT

C2.33

SCHILSNER INDUSTRY GROUPnośc

D2.17

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Polimat Roman Bre

B2.46

POLCOLORIT

B2.45

Candellux Lighting

C2.44

New Trendy

B3.32

KUTEK

C3.16

HANDICRAFT Patryk Kocimski

E4.02

Malita Just Wood

F3.51

PAP DECO

F3.17

WYDAWNICTWO INWESTOR

D1.15

BAZA / PINIO

E3.26

Retrowood

E4.01

M&K Foam

F2.22

Sella s.c. Jacek Rogoziński, Andrzej Kornacki cywilna

E4.29

HALMAR

F4.35

HARTMANN - TRESORE

F2.33a

"Górna Półka" Kamil Zieliński

E4.40

MONDO

E4.25

Foam Royal

E4.32

Tapex Design

E4.05

ICE DETAILING

E4.05

"MEBLE GRUSZKA" SZYMON GRUSZKA

E4.36

HAGEA

F4.18

Rust

F4.22

Firma Meble Kołodziejczyk

E5.27

SILLA Karolina Drajkowska

E5.35

Aliticon

F3.14

mdp

F2.52

PHU Grzegorz Bąk

E4.33

EMKO UAB

F3.29b

Fibryl Design

E3.34

MOTIONITALIA

F4.30

vidaXL Poland

E3.38

NOVY

D3.28

Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu - U

F4.14a

Margo Textil

C1.13

ATRIUM

E2.22

Karp Soja MALARSTWO

Szklarnia 2

ALDEX DYDERSCY

C2.38

AGD LIDER MARKET

D2.42

Aurora Technika Świetlna Marzenna Zacharzewska

B2.32

Decoform Marcin Piętka

B3.29

Famlight

C3.29

Ostrowski handel internetowy

C2.14

CIASNOCHA

C1.10

Touch Point

C3.13

Bergmen

C3.09

EMIBIG S.C. cywilna

C3.27

DEKORAMI Design Wallcovering

C1.38

Pracownia Światła Mariusz Pacholskiw

C2.18

Gie El

C2.12

Karlik

C3.15

KONTAKT SIMON

C3.17

Wall Art

C2.35

Parkiet Hajnówkan

B2.37

EXCELLENT

B2.13

Aromas

C3.59

Kozłowski, Bartosz Kozłowski

B2.18

ORISTO

B1.12

Edyta Barańska Design

C2.40

ARTE METAL STYLE POLSKA

D1.34

HPL SERVICE

D1.08

"ITBUD" Zakład Nowych Materiałów Budowlanych

B2.30

SLATE LITE

D2.45

MILÓ

D3.39

WSC WITOLD SZYMANIK I S-KAno

D2.03

SIGMA LIGHTING

C3.39

O.B.A. (Guardi)

B3.05

Zakład Stolarski "Złoty Sęk" Jerzy Popławski -c

B1.36

Profilpas Polskan

B2.11

FAKRO

B2.48

GAJEWSKI PODŁOGI DREWNIANEno

B1.44

INFIRE Karol Lipka

B2.53

Podłogi Premium - Rehard Arkadiusz Dziwiec

B2.27

Zadrożni prywatna

B2.16

SAMA TEKSTIL

C1.18

JZ Media & Design Jasmin Zasar

C2.45

Alveus

D2.44

ALFA SOSNOWSCY

C2.17

SMART HOME CENTER

C2.15

WIPER

B2.44

Krośnieńskie Fabryki Mebli KROFAM

B2.52

Informator Handlowy "Zaopatrzeniowiec" - Świat Kominków

B2.47

filzBee sp. z o.o.

C1.08

UPTREND POLAND

B3.37

ACM Agrocentrum

C3.07

Finder Polska

C2.16

NOIS

D2.11b

Melone Design Łukasz Kaczmarek

B2.29

KANCELARIA NIEZALEŻNYCH DORADCÓW BUDOWLANYCH & OSZCZĘDNY DOM IRE

B3.39

Wojnarowscy // Spectrum Ledn

C2.49

ADMONTER

B3.11

VALOR Jan Turaj

B3.41

KUVINGS

D2.11c

Aqua System

D1.50

Annabel Textiles

C1.14

KAJA

C3.37

Pamir

D3.05

Primagran

D2.60

DEFRO

B2.06

Niemann Polska

D1.46

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "LEGS" SPÓŁKA Z OGRANICZO

B2.61

LAOLLA SP Z.O O

C2.31

BDJ

D3.45

Grupa System

D1.52b

EGGER

D1.60

Loba-Wakol

B3.09

ELKIM LIGHTING Zofia Drat-Szymkowiak

C2.42

BudForm

B2.28

KUTEKMOOD

C3.49

Architype

D2.46

Usługowy Zakład Kamieniarski GRAN-MAR Józef Orzechowskia

B1.14

One Wall Design

C2.43

viko internationalnoś

D2.59

BUDZIRKA POLSKA

D2.16b

Pol-skone

B2.41

SKLEJKA TRADE

B1.34

Blue Timber

B1.20

Altun Tekstile

C2.63a

GROMOTKA

B3.07a

Woodbegood Jakub Postler

B2.39

GEEM

C2.63b

Bogdan Kamiński, "ABAR" EKSPORT-IMPORT$REDNIK

E5.06

NIRE

E4.41

LINAK Danmark A/S (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

E5.20

BOLAS DE OLOR

E4.44

Autare, UAB

E5.22

Kunkiewicz Architekci Mateusz Kunkiewicz

F2.25a

Karolina Treler Mur.art

F2.12

Premium Living

Szklarnia 2

My SPA

B1.35

MORPHEUS- Pojazdy Specjalne Józef Lubecki

E10

MOCUJEMY PL

E1

Tavolini Karolina Hardy

E4.09

Ethere Dominika Antkowiak

E3.08

MILADESIGN Tomasz Paszko

E5.36

POLCRUX

E3.04

Krogulec Okleiny Piotr Krogulec -omandytowa

F4.29a

Mateusz Kamiński Camfero

E4.10

Fabryka Porcelany As Ćmielów Adam Spała

E3.10

DORIAN Polska

E3.24

Danzz

F4.27

SN PROGRESS o

E3.06

AS MAX GROUP

E3.42

DELTA PRIVATE COMPANY

E5.23

TOBO

F4.25

Producent Mebli WH Plus Krystyna Hyla

F1.11a

Megan Seatingnośc

F2.31b

WOODPLAST Bartosz Redestowicz

B1.39

SC CORA INOVO MOBILI

E6.16

PRACOWNIA SZTUKI UŻYTKOWEJ JANUSZ PŁUCIENNIK

E6.05

platforma mebli EGEN

E4.08

DOTDESIGN

E4.23

ANNA KLISZCZYK KAMBUD cywilna

E6.08

Carpets & More Magdalena Świerlikowska

E5.07

Piotr Moskal Usługi Budowlane

E5.26

BZEW INVEST GROUP

E3.15

MEBLOTEX

E3.02

PUR

E6.12

Brosco

F5.03

Pro-Wellness

E4.26

Atelier porcelany

E4.06

VENTI Sp. Komandytowa -omandytowa

B3.20

Gepetto Paweł Sędek

B3.36

Limestone Ukraine

B1.27

Rubio Monocoat Polska

B3.57a

MICANTE

C2.55a

Ardeko

C1.28b

KBM / PARATO

C1.34

Subforma cywilna

C1.46a

Allocacoc Polska Maciej Majchrzak Check It Group

C2.53a

TOMA Tomasz Andrzej Warchołn

B1.42a

PM Projekt

B1.32b

Schneider Electric Polskanoś

C3.53a

Riwal

D2.48c

DOORS STYLOWE Kwiatkowski

B3.31a

NAVA

C1.56a

DE NOVO Handel i Technika Waldemar Krajewski

D1.18

ACKURAT ORNPLAST

D3.17

Marmor

D2.27b

GRASS-HOPPER POLSKA -omandytowa

D2.48b

MOOD NOOK

D2.27a

SILIT IRENA RYBSKI / GEFU

D1.48b

Danolit Tomasz Michałowski

B1.62a

Scaglioni

C1.40a

Prajo

D2.48a

STYLISTIC CRISTAL

C1.52a

HUBERTUS DESIGN

D3.37a

Formaster

D1.52a

Włoskie Klamki Irina Savkina

B1.19

Deco Inspiration

C2.53b

Paweł Rytlewski Sauna R

B3.47

Alfa-Cer

B1.58a

ELKAMINO DOM Michta i Świerżewski

B1.54a

Eques Ewa Parylak

C1.54b

JOTUL POLSKA

B1.38b

Spacer3D.EU Piotr Dominiak cywilna

B2.31a

Matis Art & DESIGN Mateusz Rodak

B1.17

Paper art Katarzyna Skąpska

C1.42

Pro-Interio Marcin Ostrowski, Andrzej Łyżwa

B3.15

Green-Systems cywilna

B1.11

Amicus

C3.05b

LE CREUSET

D1.16

F.H. Świetlik

D3.15

ATELIER Studio Wnętrz Paulina Smyk-Kaczor

C3.41a

Smartag Aneta Matoszko

C3.57b

King Wall Gallery

C1.44a

Formly

B3.51a

FELLO

B1.52b

FJ PARTNER/Mona Wood

B3.17

Patryk Piesik - Patron IT Services

C3.43

MAGAM

C2.06a

Art of events JAKUB KOCZUR

C3.53c

MR Mariusz Ryl

B1.48

Europell Group

C1.54a

LEDIN Group

C3.45

Impresje cywilna

C1.44b

PRO ATUM SŁAWOMIR RAPA

B3.51b

MISTRY

B1.54b

Okapy Sirius / Digestoře Sirius

D1.52c

Jacek Krysztofowicz

D1.36b

Bevia

B3.38

ТОВ "ТПО Нова Цегла" (Nova Cegla)

B3.43b

Pracownia projektowa imagine. Katarzyna Wigdap

B1.32a

CORK-SYSTEM

B1.52a

Mila

C1.46b

ArchiTap Emilia Owerko // Alto Desing // Wall Textile

C1.40b

CERAMIK STUDIO Sławomir Jaciubek

B1.62b

Beijing Encore International Exhibition Co.,Ltd

D1.28

SC Proinvest Group SRL

B1.50a

Intelpro

B1.40

FABRYKA TEXTUS SP Z O Oności

C1.50a

Altavola Design

C3.05

PRZYWAŁA STONES

D1.42a

DREWKO

D1.28b

Playas de Adeje

B1.40b

BBGroup

B3.49b

INTACTO - Filtry do wody Olympus+

D1.48a

Saicos Colour GmbH

B1.05

Stickerwall

B3.57b

SAUNA SYSTEM

B1.01a

Salag

B3.49a

Polmark

C3.11a

Modus House

B1.38a

Trend TJ sp.z.o.o

C1.16a

Oumou Fadale

B2.31b

Dw Domel

B2.43b

EXPODREW

B1.01b

Lightonix

C3.37a

Erdom Instalacje Cybulski Mariusz

C2.06b

DIAMETT FLOORING

B3.43a

ASEL EXPO

C1.58d

YAMAN DOKUMA TEKSTIL SAN. VE TIC. LTD. STI

C1.58a

YASHAM

C1.58c

RAMEL TEKSTIL

C1.62b

SOM KAGIT

C1.62a

Kumtel

D2.47a

ASEL

D2.49a

Milen Denmark Tech

D2.51a

Sinbo

D2.53b

Decorium

D2.53a

Sencam

D1.56a

Goreme Melamin

D1.56b

Brart

D1.58a

Rayan

D1.58b

KATARZYNA PANDER LISZKA

E9

Alkri Light Krzysztof Ziółkowski

C0.11

Dobry Projekt Marzena Wierzchucka

C0.10

Przedsiębiorstwo Handlowe Acm Agrocentrum Mirosław Łakomiec - Sp

C0.08

LLC DAYLIGHT STYLE

C0.01

zrury.pl

Szklarnia 10

Ateliers Boiseau

Szklarnia 7

Fabryka Rzeczy Ładnych "Neo-Spiro"

E8

KRISTINA-TEX

C0.20

BRAND EMOTION

Szklarnia 11

WASTECH Recycling

E7

BPR-PLASTECH

B3.14b

IKITCHEN SRL

F1.10

Zegar

C0.09

Istanbul Exporters Association - Administracja rządowa

F3.09

Own Studio

F4.09b

Casada

F2.09a

Translight -omandytowa

F3.10b

Mebella

F2.10

DARIUSZ KUSZKOWSKI DAREX

F3.34a

Oex Cursor

F4.33b

ŚNIEGOCKI SZYMON LIBRA

F4.33a

Gaba 2

F3.10a

Arco Design

F3.12a

Aludom Design

F5.01a

PIECE OF WOOD

F2.34c

MAGGIE PIU GALLERY

Szklarnia 1

Pracownia Aleksandra Zielińska-Misiun

F4.10b

ST.FLORIAN GAŚNICE OZDOBNEno

F1.34a

Desiva

F1.10b

Wood Republic

F4.34a

Muural.pl

F1.10a

Woodentino

F4.52

MX Studio Artur Szymanek

F2.31a

Kryształowy Świat

B3.28b

Moi mili

F1.13

Druk Ekspres

D3.08c

Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce Łukasiewicz Piotr -

D3.08a

Design Express Poland

F1.17

PUNCHLINE AGENCY MICHAŁ KRYGIER

F4.12a

ServeTrade Ventures

C0.05

CONFETTISHOW

F3.33a

EWA MRÓZ ART

F3.09b

BOCIAN Fabryka Mebli Tadeusz Bocian

F1.03

MaNa Art (Home Art Concept)

F1.15

ANNA WYWIAŁ ART

F2.10a

Dębno Customs

F5.01b

BESTBAU

F2.34a

P.H.U.P. "MK" KONRAD KAMIŃSKI - Izba gospodarcza

F2.10c

tonWood

F2.09b

Okoform

F1.05

Asel

F2.10b

Lordoza-komfort

F3.12b

Agencja Handlowa HANY Sławomir Hanczak

F2.09c

Woodway Shop

F4.34b

P.P.H.U. Wiśniewski

F4.54

Bricoman

B3.22b

PUNKTranic

F3.34b

Woodman

F2.16a

The Furniture Shop

F2.34b

Tapicernia Bronisze

F4.33c

La Soleil

C0.12

Oriental Art Covers partnerska

E6.20

Glasi

F1.14a

Woody Wood

F4.10a

CLIMAPARTNER Witold Kobalczyk

F4.09c

Art in Head

F4.11c

EZOTERRA

E6.22

Cultural Kitchen Equipment Producerw

D3.08b

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Home Stagerów - Stowarzyszenie

E2.17

AIKO RATTAN LTD

E1.16

IXLOS MEBEL

E2.07

Partners Media

C1.52g

Raycon

C1.52e

FIRANYSTYLE

C1.52b

ERCH cushion Monika Chróścielewska

C1.52ab

Le Meuble Ancien

C1.54c

RA-LUX

C1.52c

ABOUTDECOR

C1.52d

GRUBEK DESIGN JAROSŁAW GRUBEK

C1.54a

GRAFIKA I PROJEKT - ARANŻACJA WNĘTRZ Agnieszka Kolsickaa

C1.54b

Dina-Teks LLC

B3.28a