Dlaczego warto?

Zaledwie w ciągu dwóch lat udało nam się od zera zbudować jedne z największych targów wnętrzarskich w Europie Środkowo-Wschodniej. Tylko w zeszłym roku w trzech halach centrum Ptak Warsaw Expo, na 60 tys. m2, wystawiło się ponad 400 firm z kraju i zagranicy.

Jesteśmy jedynymi w Polsce targami zrzeszającymi w jednym miejscu tylu polskich producentów, wielkich międzynarodowych firm, początkujących polskich marek i najwyższej jakości wzornictwa z całego świata, wielu autorytetów w dziedzinie designu i architektury. Żadne inne wydarzenie nie uwzględnia w takim stopniu średniego i wysokiego segmentu rynku meblowego i wnętrzarskiego. Warsaw Home to ewenement w Europie Środkowo-Wschodniej i największe tego typu targi w Polsce.

Skala targów pozwala na połączenie wielu różnych elementów: debat i warsztatów, prezentacji dużych i małych firm, promocji producentów i dystrybutorów. Stanowiska polskich wystawców nie ustępują koncepcjom międzynarodowych firm. Poland Design Festival, będący częścią targów Warsaw Home, promuje dobry design i marki.

W 2017 program Warsaw Home obejmował również wykłady i dyskusje z udziałem największych polskich i światowych gwiazd designu i architektury. Można było posłuchać m.in. Roberta Koniecznego, Oskara Zięty, Tomka Rygalika, Roberta Majkuta, Mai Ganszyniec, Krystiana Kowalskiego, Przemo Łukasika czy Jakuba Szczęsnego. Na Warsaw Home pojawił się duet projektantów ze studia architektonicznego i projektowego Neri&Hu Office for Design and Research, holenderski designer i rzemieślnik Paul Heijnen (jego prace można było zobaczyć na żywo) i mistrz luksusowych francuskich tkanin oraz tapet Pierre Frey. Po raz drugi na targi Warsaw Home przyjechał Karim Rashid – wystąpienie projektanta, tak jak podczas I edycji przyciągnęło setki osób.

W 2018 roku czas trwania samych targów wydłuży się do czterech dni (4-7 października 2018 r.), a ścisły podział na część branżową (czwartek, piątek) i otwartą dla wszystkich (weekend) zapewni większy komfort profesjonalistom pragnącym nawiązywać relacje biznesowe podczas wydarzenia. W związku z dynamicznym wzrostem zainteresowania i zaspokojenia potrzeb naszych gości postanowiliśmy aż dwukrotnie zwiększyć przestrzeń wystawienniczą. Dzięki temu w pięciu halach, o łącznej powierzchni 120 tys. m2 zaprezentuje się około 800 firm z sektorów Furniture, Kitchen & Dining, Interior Finish oraz Deco. Tym samym Warsaw Home 2018 stanie się większe od prestiżowych imprez wnętrzarskich w Polsce i wielu z zagranicy.

Już dziś zapraszamy na kolejną edycję Warsaw Home!


Praktyczne informacje

Kiedy odbywają się targi?

Targi i Poland Design Festival odbywają się 4-7 października 2018 roku. W dni biznesowe (04-05.10.2018) zapraszamy przedstawicieli z branży, zaś w weekend (06-07.10.2018) wszystkich zainteresowanych – zarówno klientów biznesowych oraz indywidualnych.

Gdzie odbywają się targi?

Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica*

* Wskazówka: Nie musisz wpisywać całego adresu! Wystraczy, że wpiszesz Ptak Warsaw Expo w mapach Google.

Czy mogę kupić bilet na miejscu/przez internet?

Bilety będą dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu w recepcjach podczas trwania targów Warsaw Home. Rekomendujemy kupno biletu drogą internetową – dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas na staniu w kolejce na miejscu!

Czy moje zaproszenie z czasopisma uprawnia mnie do wejścia na targi?

Zaproszenie ma tylko formę informacyjną i nie upoważnia do bezpłatnego wejścia na targi. Konieczny jest zakup biletu lub rejestracja B2B w przypadku partnerów biznesowych.

Jaka jest cena biletu?

Ceny biletów dla klientów finalnych są dynamiczne – cena wzrasta z czasem! Prosimy pamiętać, że w dni biznesowe (04-05.10.2018) zapraszamy przedstawicieli z branży, zaś w weekend (06-07.10.2018) wszystkich zainteresowanych – zarówno klientów biznesowych oraz indywidualnych.

Dla przedstawicieli branży bilet jest bezpłatny po pełnej rejestracji.

Ceny biletów obowiązujące w paźdznierniku:

Bilety dla klientów indywidualnych na dni biznesowe czyli czwartek i piątek:

  • B2C dwudniowy na czwartek i piątek: 280 zł
  • B2C jednodniowy na czwartek: 150 zł
  • B2C jednodniowy na piątek: 150 zł

Bilety dla klientów indywidualnych na dni otwarte czyli sobotę i niedzielę:

  • B2C dwudniowy na sobotę i niedzielę: 120 zł
  • B2C jednodniowy na sobotę: 70 zł
  • B2C jednodniowy na niedzielę: 70 zł
  • B2C dla dziecka na sobotę i niedzielę: 50 zł

* Uwaga: Bilet zakupiony na sobotę nie może być wykorzystany w niedzielę itp.

Czy mogę wejść z dzieckiem na targi?

Wstęp dla dzieci w dni biznesowe (4-5.10.2018) jest niewskazany. Jednak jeśli chcesz aby Twoje dziecko towarzyszyło Ci podczas targów to zakup bilet B2C na dany dzień – czwartek lub piątek. Wstęp na targi dla dzieci do 2 roku życia jest bezpłatny.

W weekend czyli dni otwarte (6-7.10.2018) dzieci do 12 roku życia mają możliwość wstępu po zakupie biletu za 50 zł. Wstęp na targi dla dzieci do 2 roku życia jest bezpłatny.

Gdzie zgłosić problem z biletem/brakiem biletu?

Wszystkie problemy w związku z biletami (np. brakiem wejściówki na mailu) prosimy kierować do naszego operatora sprzedaży czyli GoingApp. Opisz swój problem i wyślij go na support@goingapp.pl.

Jak dotrzeć na targi?

Na targi można dotrzeć samochodem lub bezpłatnymi shuttle busami dojeżdżającymi do Ptak Warsaw Expo z centrum Warszawy.

Czy są bezpłatne autobusy?

Tak, podczas targów będą kursować bezpłatne shuttle busy z centrum Warszawy do Ptak Warsaw Expo, z Ptak Warsaw Expo do Warszawy.

Czy parking jest płatny?

Dla wygody odwiedzających nas gości parking jest bezpłatny.

Jakie są godziny otwarcia?

Godziny dla odwiedzających: 10.00 – 18.00.

Czy mogę coś zjeść na miejscu?

Tak, na terenie targów będą punkty gastronomiczne.

Czy są jakieś dodatkowe atrakcje?

Dodatkowym wydarzeniem jest Poland Design Festival oraz cykl prelekcji i paneli dyskusyjnych odbywających się na dwóch scenach. Wszystko mieści się w cenie biletu na targi Warsaw Home.

Czy jest dostępna szatnia? Czy mogę zostawić walizkę w szatni?

Tak. Na terenie hal znajdują się szatnie i będzie można zostawić w nich małą walizkę.

Jakie są wejścia na hale?

Wejście WSCHODNIE: hala B

Wejście ZACHODNIE: hala F


Rozkład autobusów

Ogromnym ułatwieniem dla tych, którzy będą chcieli dotrzeć na targi, będzie zorganizowana na czas imprezy bezpłatna komunikacja z i do Warszawy. W godzinach od 10 do 17 z Warszawy z 4 punktów będą ruszać shuttle busy, który dowiozą wszystkich zainteresowanych do Nadarzyna – prosto pod hale wystawiennicze.

Prosimy o uważne sprawdzenie rozkładów – w poszczególne dni autobusy jeżdżą inaczej!

AUTOBUS Z LOTNISKA ODJEŻDŻA ZE STANOWISKA NUMER 14.


Mapa dla odwiedzających

Change Language To: Polish English French

NEWSLETTER

FreshMail.pl
 

NEWSLETTER

FreshMail.pl