Dlaczego warto?

Zaledwie w ciągu dwóch lat udało nam się od zera zbudować jedne z największych targów wnętrzarskich w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas trzeciej edycji Warsaw Home w pięciu halach centrum Ptak Warsaw Expo, na 120 tys. m2, wystawiło się ponad 600 firm z kraju i zagranicy.

Jesteśmy jedynymi w Polsce targami zrzeszającymi w jednym miejscu tylu polskich producentów, wielkich międzynarodowych firm, początkujących polskich marek i najwyższej jakości wzornictwa z całego świata, wielu autorytetów w dziedzinie designu i architektury. Żadne inne wydarzenie nie uwzględnia w takim stopniu średniego i wysokiego segmentu rynku meblowego i wnętrzarskiego. Warsaw Home to ewenement w Europie Środkowo-Wschodniej i największe tego typu targi w Polsce.

Skala targów pozwala na połączenie wielu różnych elementów: debat i warsztatów, prezentacji dużych i małych firm, promocji producentów i dystrybutorów. Stanowiska polskich wystawców nie ustępują koncepcjom międzynarodowych firm. Poland Design Festival, będący częścią targów Warsaw Home, promuje dobry design i marki.

Targi to również cztery dni otwartych dla publiczności spotkań z designerami i architektami, czyli Design Forum, w tym roku prowadzone pod wspólnym hasłem Siła! Od pierwszej edycji, dzięki udziałowi polskich i zagranicznych gwiazd projektowania, jest jednym z najmocniejszych filarów Warsaw Home. W tym roku w Design Forum udział wzięły takie sławy, jak Stefano Giovannoni, Nika Zupanc, Tom Dixon i Giulio Cappellini, a o wysoki poziom z polskiej strony zadbali między innymi Jakub Szczęsny, Oskar Zięta, Tomasz Rygalik, Maja Ganszyniec, Krystian Kowalski, Mac Stopa i Robert Konieczny.

Żeby w pełni docenić targi Warsaw Home, trzeba było spędzić na nich wiele godzin i przejść wiele kilometrów alejkami w poszczególnych halach. To pełna możliwości platforma łącząca producentów, projektantów, dystrybutorów i końcowych użytkowników, miejsce dla tych, którzy szukają produktu z najwyższej, średniej albo masowej półki. Energia organizatorów na czele z Kasią Ptak, potencjał polskiego przemysłu meblowego i kreatywność designerów przekłada się na wysoki poziom wydarzenia. Po zaledwie trzech latach od powstania nie ma wątpliwości, że to najważniejsza impreza targowa w branży wyposażenia wnętrz w Europie Centralnej i Środkowo-Wschodniej, łącząca starą Europę z nowymi, rozwijającymi się rynkami – nie tylko na naszym kontynencie.

 

Już dziś zapraszamy na kolejną edycję Warsaw Home!

Praktyczne informacje

Kiedy odbywają się targi?

Targi i Poland Design Festival będą odbywać się 3-6 października 2019 roku. W dni biznesowe (03-04.10.2019) zapraszamy przedstawicieli z branży, zaś w weekend (05-06.10.2019) wszystkich zainteresowanych – zarówno klientów biznesowych oraz indywidualnych.

Gdzie odbywają się targi?

Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica*

* Wskazówka: Nie musisz wpisywać całego adresu! Wystarczy, że wpiszesz Ptak Warsaw Expo w mapach Google.

Czy mogę kupić bilet na miejscu/przez internet?

Bilety będą dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu w recepcjach podczas trwania targów Warsaw Home. Rekomendujemy kupno biletu drogą internetową – dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas na staniu w kolejce na miejscu!

Czy moje zaproszenie z czasopisma uprawnia mnie do wejścia na targi?

Zaproszenie ma tylko formę informacyjną i nie upoważnia do bezpłatnego wejścia na targi. Konieczny jest zakup biletu lub rejestracja B2B w przypadku partnerów biznesowych.

Czy mogę wejść z dzieckiem na targi?

Wstęp dla dzieci w dni biznesowe (3-4.10.2019) jest niewskazany. Jednak jeśli chcesz aby Twoje dziecko towarzyszyło Ci podczas targów to zakup bilet dla dziecka na dany dzień – czwartek lub piątek. Wstęp na targi dla dzieci do 3 roku życia jest bezpłatny.

W weekend czyli dni otwarte (5-6.10.2019) dzieci do 13 roku życia mają możliwość wstępu po zakupie biletu ze zniżką. Wstęp na targi dla dzieci do 3 roku życia jest bezpłatny.

Jak dotrzeć na targi?

Na targi można dotrzeć samochodem lub bezpłatnymi shuttle busami dojeżdżającymi do Ptak Warsaw Expo z centrum Warszawy.

Czy są bezpłatne autobusy?

Tak, podczas targów będą kursować bezpłatne shuttle busy z centrum Warszawy do Ptak Warsaw Expo, z Ptak Warsaw Expo do Warszawy.

Czy parking jest płatny?

Dla wygody odwiedzających nas gości parking jest bezpłatny.

Czy mogę coś zjeść na miejscu?

Tak, na terenie targów będą punkty gastronomiczne.

Czy są jakieś dodatkowe atrakcje?

Dodatkowym wydarzeniem jest Poland Design Festival oraz cykl prelekcji i paneli dyskusyjnych. Wszystko mieści się w cenie biletu na targi Warsaw Home.

Czy jest dostępna szatnia? Czy mogę zostawić walizkę w szatni?

Tak. Na terenie hal znajdują się szatnie i będzie można zostawić w nich małą walizkę.