Dlaczego warto?

Zaledwie w ciągu dwóch lat udało nam się od zera zbudować jedne z największych targów wnętrzarskich w Europie Środkowo-Wschodniej. Tylko w zeszłym roku w trzech halach centrum Ptak Warsaw Expo, na 60 tys. m2, wystawiło się ponad 400 firm z kraju i z zagranicy. To właśnie one przyciągnęły 64 tys. odwiedzających (w tym aż 18 tys. spoza Polski), którzy docenili to, że stawiamy marki wnętrzarskie, a nie eksperymentalne projekty znane z festiwali designu. Doceniła to także branża, bo wśród odwiedzających było aż 20 tys. przedstawicieli firm oraz 9 tys. architektów i projektantów, którzy na miejscu nawiązywali relacje biznesowe. Ten sukces udowodnił, że nasza odwaga przy organizacji tak dużej imprezy się opłaciła, dlatego dalej chcemy rozwijać się równie dynamicznie.

W 2018 roku czas trwania samych targów wydłuży się do czterech dni (4-7 października 2018 r.), a ścisły podział na część branżową (czwartek, piątek) i otwartą dla wszystkich (weekend) zapewni większy komfort profesjonalistom pragnącym nawiązywać relacje biznesowe podczas wydarzenia.

Żeby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie postanowiliśmy aż dwukrotnie zwiększyć przestrzeń wystawienniczą. Dzięki temu w pięciu halach, o łącznej powierzchni 120 tys. m2 zaprezentuje się około 1000 firm z sektorów Furniture, Kitchen&Dining, Interior Finish oraz Deco. Tym samym Warsaw Home 2018 stanie się większe od prestiżowych imprez wnętrzarskich w Polsce i wielu z zagranicy.

Największe tego typu targi w Europie Środkowo-Wschodniej

Położenie, które łączy wschodnich i zachodnich przedsiębiorców z branży

Ponad 25 lat doświadczenia

10 minut od lotniska Chopina i 15 minut od Warszawy

Aplikuj

Jesteś zainteresowany uczestnictwem w targach? Możesz skontaktować się z nami wypełniając poniższy formularz lub kontaktując się z odpowiednią osobą z zakładki kontakt.

Dane osoby zgłaszającej


Imię i nazwisko *


Adres email *


Telefon *


Strona www firmy


Preferencje dotyczące stoiska


Strefa *


Rozmiar stoiska
(min. 30m2) *


* Minimalny rozmiar stoiska w Poland Design Festival - 12m2

UwagiWyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zebranych przez Warsaw Home Expo Sp. z o.o. w procesie rejestracji w serwisie internetowym, jak i innych danych uzyskanych w przyszłości, w celach statystycznych, promocyjnych i marketingowych przez Warsaw Home Expo Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Warsaw Home Expo Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na udostępnianie w celach marketingowych danych osobowych na rzecz podmiotów współpracujących z Warsaw Home Expo Sp. z o.o. i na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od takich podmiotów. Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym, realizacji powiadomień oraz przyjmowania zgłoszeń uczestnictwa w Targach. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Warsaw Home Expo Sp. z o.o. w celu realizacji usług. Administratorem danych osobowych jest Warsaw Home Expo Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żeromskiego 6, 95-030 Rzgów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.*
FAQ

Jaka jest cena za udział w targach?

Aby uzyskać cennik prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub bezpośredni kontakt z managerem strefy.

Jaki jest minimalny metraż na targach?

W strefie Poland Design Festival minimalny metraż wynosi 8 m2, zaś w innych strefach ok. 30 m2. Ilość mniejszych stanowisk jest limitowana.

 Do kiedy można zgłosić chęć wystawiennictwa?

Chęć wystawiennictwa można zgłaszać do końca sierpnia, jednak zalecamy zgłaszać chęć uczestnictwa jak najwcześniej ze względu na szybko wyprzedające się miejsca. 

Z kim mam się kontaktować w sprawie targów?

Można kontaktować się przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio kontakt z managerem strefy.

Jakie są godziny otwarcia?

Godziny dla odwiedzających: 10.00 – 18.00

Godziny dla wystawców: 09.00 – 19.00


Mapa dla wystawców

Change Language To: Polish English French

NEWSLETTER

FreshMail.pl
 

NEWSLETTER

FreshMail.pl