Dlaczego warto?

Zaledwie w ciągu dwóch lat udało nam się od zera zbudować jedne z największych targów wnętrzarskich w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas trzeciej edycji Warsaw Home w pięciu halach centrum Ptak Warsaw Expo, na 120 tys. m2, wystawiło się ponad 600 firm z kraju i zagranicy.

Jesteśmy jedynymi w Polsce targami zrzeszającymi w jednym miejscu tylu polskich producentów, wielkich międzynarodowych firm, początkujących polskich marek i najwyższej jakości wzornictwa z całego świata, wielu autorytetów w dziedzinie designu i architektury. Żadne inne wydarzenie nie uwzględnia w takim stopniu średniego i wysokiego segmentu rynku meblowego i wnętrzarskiego. Warsaw Home to ewenement w Europie Środkowo-Wschodniej i największe tego typu targi w Polsce.

Skala targów pozwala na połączenie wielu różnych elementów: debat i warsztatów, prezentacji dużych i małych firm, promocji producentów i dystrybutorów. Stanowiska polskich wystawców nie ustępują koncepcjom międzynarodowych firm. Poland Design Festival, będący częścią targów Warsaw Home, promuje dobry design i marki.

Targi to również cztery dni otwartych dla publiczności spotkań z designerami i architektami, czyli Design Forum, w tym roku prowadzone pod wspólnym hasłem Siła! Od pierwszej edycji, dzięki udziałowi polskich i zagranicznych gwiazd projektowania, jest jednym z najmocniejszych filarów Warsaw Home. W tym roku w Design Forum udział wzięły takie sławy, jak Stefano Giovannoni, Nika Zupanc, Tom Dixon i Giulio Cappellini, a o wysoki poziom z polskiej strony zadbali między innymi Jakub Szczęsny, Oskar Zięta, Tomasz Rygalik, Maja Ganszyniec, Krystian Kowalski, Mac Stopa i Robert Konieczny.

Żeby w pełni docenić targi Warsaw Home, trzeba było spędzić na nich wiele godzin i przejść wiele kilometrów alejkami w poszczególnych halach. To pełna możliwości platforma łącząca producentów, projektantów, dystrybutorów i końcowych użytkowników, miejsce dla tych, którzy szukają produktu z najwyższej, średniej albo masowej półki. Energia organizatorów na czele z Kasią Ptak, potencjał polskiego przemysłu meblowego i kreatywność designerów przekłada się na wysoki poziom wydarzenia. Po zaledwie trzech latach od powstania nie ma wątpliwości, że to najważniejsza impreza targowa w branży wyposażenia wnętrz w Europie Centralnej i Środkowo-Wschodniej, łącząca starą Europę z nowymi, rozwijającymi się rynkami – nie tylko na naszym kontynencie.

 

Już dziś zapraszamy na kolejną edycję Warsaw Home!

Największe tego typu targi w Europie Środkowo-Wschodniej

Położenie, które łączy wschodnich i zachodnich przedsiębiorców z branży

Ponad 25 lat doświadczenia

10 minut od lotniska Chopina i 15 minut od Warszawy

Aplikuj

Jesteś zainteresowany uczestnictwem w targach? Możesz skontaktować się z nami wypełniając poniższy formularz lub kontaktując się z odpowiednią osobą z zakładki kontakt.

Dane osoby zgłaszającej


Imię i nazwisko *


Adres email *


Telefon *


Strona www firmy


Preferencje dotyczące stoiska


Strefa *


Rozmiar stoiska
(min. 30m2) *


* Minimalny rozmiar stoiska w Poland Design Festival - 12m2

UwagiWyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zebranych przez Warsaw Home Expo Sp. z o.o. w procesie rejestracji w serwisie internetowym, jak i innych danych uzyskanych w przyszłości, w celach statystycznych, promocyjnych i marketingowych przez Warsaw Home Expo Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Warsaw Home Expo Sp. z o.o. Wyrażam zgodę na udostępnianie w celach marketingowych danych osobowych na rzecz podmiotów współpracujących z Warsaw Home Expo Sp. z o.o. i na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od takich podmiotów. Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rejestracji w serwisie internetowym, realizacji powiadomień oraz przyjmowania zgłoszeń uczestnictwa w Targach. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Warsaw Home Expo Sp. z o.o. w celu realizacji usług. Administratorem danych osobowych jest Warsaw Home Expo Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żeromskiego 6, 95-030 Rzgów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.*
FAQ

Jaka jest cena za udział w targach?

Aby uzyskać cennik prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub bezpośredni kontakt z managerem strefy.

Jaki jest minimalny metraż na targach?

W strefie Poland Design Festival minimalny metraż wynosi 8 m2, zaś w innych strefach ok. 30 m2. Ilość mniejszych stanowisk jest limitowana.

 Do kiedy można zgłosić chęć wystawiennictwa?

Chęć wystawiennictwa można zgłaszać do końca sierpnia, jednak zalecamy zgłaszać chęć uczestnictwa jak najwcześniej ze względu na szybko wyprzedające się miejsca. 

Z kim mam się kontaktować w sprawie targów?

Można kontaktować się przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio kontakt z managerem strefy.

Jakie są godziny otwarcia?

Godziny dla odwiedzających: 10.00 – 18.00

Godziny dla wystawców: 09.00 – 19.00