Drogi Gościu,

Cieszymy się, że chcesz uczestniczyć w tegorocznych targach Warsaw Home – Międzynarodowych Targach Wyposażenia Wnętrz i wydarzeniach towarzyszących (m.in. Poland Design Festival, Design Forum, Pomagamy Urządzać).

W naszej ofercie znajdziesz dwie oferty biletowe:

dla klientów indywidualnych (B2C)

dla klientów biznesowych (B2B)

Klientom indywidualnym oferujemy dedykowane bilety weekendowe do wykorzystania w sobotę i niedzielę w bardzo atrakcyjnej cenie. Wydarzenie w czwartek i piątek adresujemy głównie do partnerów biznesowych, dlatego bilety dla odwiedzających indywidulanych są dostępne w wyższej cenie. Zakupiony bilet umożliwia wstęp na wszystkie wydarzenia dodatkowe w ramach targów Warsaw Home (m.in. Poland Design Festival, Design Forum, Pomagamy Urządzać).

Klientów biznesowych zapraszamy do rejestracji dla partnerów biznesowych. Wypełnienie formularza zapewni Ci bezpłatny wstęp na dedykowane wydarzenia branżowe przez wszystkie 4 dni. Uprzejmie informujemy, że dane podane w rejestracji podlegają procedurom weryfikacji do 7 dni roboczych. Bilet dla odwiedzających B2B umożliwia wstęp na wszystkie wydarzenia dodatkowe w ramach targów Warsaw Home (m.in. Poland Design Festival, Design Forum, Pomagamy Urządzać).

Change Language To: Polish English French

NEWSLETTER

FreshMail.pl
 

NEWSLETTER

FreshMail.pl