BIZNES.meble.pl w nowej odsłonie

BIZNES.meble.pl to uznana marka na rynku mediów branżowych, której trzon stanowią wydawany w wersji papierowej miesięcznik oraz pierwsza w Polsce portal edukacyjny, skierowany do profesjonalistów z branży meblarskiej.

Portfolio Wydawnictwa meble.pl – wydawcy miesięcznika i portalu BIZNES.meble.pl – uzupełniają ukazujące się cyklicznie raporty: MEBLARSKI 1000 i ZŁOTA 200 – zestawienia największych producentów mebli w Polsce oraz wydanie specjalne: NA WYMIAR.

Wydawnictwo meble.pl jest również organizatorem prestiżowego konkursu DIAMENT MEBLARSTWA, w którym, od kilkunastu lat, jury złożone z kilkudziesięciu branżowych ekspertów wyłania najlepsze produkty w branży wyposażenia wnętrz.

Od 2010 r. wspólnie tworzymy branżę, reagując na jej wyzwania, problemy, informując o najbardziej istotnych wydarzeniach, relacjonując najważniejsze branżowe targi, a także, dzięki rebrandingowi portalu BIZNES.meble.pl, który miał miejsce w 2022 r., oferując branży meblarskiej kursy, szkolenia i podcasty.

Jeśli chcesz wiedzieć, co się dzieje w branży meblarskiej, szukasz jakościowych raportów, analiz i wywiadów, sięgnij po BIZNES.meble.pl!