LAGRUS

logo-exhibitor

Opis Wystawcy

PL

Jesteśmy wiodącym producentem listew przypodłogowych MDF oraz drzwi wewnętrznych klasy Premium. Nowością w naszej ofercie są panele MultiAkustic. Dostępne w wielu wzorach i układach w wykończeniu zarówno lakierowanym jak i fornirowanym stanowią stylowy akcent wnętrza poprawiając jego akustykę. Panele MultiAkustic wyróżnia nowoczesne wzornictwo w połączeniu z designerskim wyglądem. Szeroki wachlarz zastosowań sprawia, iż urok naturalnego drewna w połączeniu z surowym wykończeniem czarnego MDF-u podkreśli charakter niemal każdego wnętrza.
Ofertę firmy przede wszystkim stanowią drzwi wewnętrzne do domów i mieszkań oraz drzwi techniczne – przeciwpożarowe EI30, EI60, drzwi akustyczne oraz drzwi wejściowe wewnątrzlokalowe dedykowane do hoteli, biur, urzędów. Produkujemy drzwi lakierowane i fornirowane w różnych stylach – klasycznym, nowoczesnym, minimalistycznym, w tym drzwi w ościeżnicach ukrytych. Nasze drzwi cechuje dbałość o wszelkie detale w połączeniu z funkcjonalnością i niezawodnością.
Od ponad 20 lat produkujemy listwy przypodłogowe z MDF-u, lakierowane w kolorze białym RAL 9003 i fornirowane dębem naturalnym. Cokoły wykonujemy w wersji standardowej, jak również w wersji PLUS tj. wilgocioodporne. Realizujemy zamówienia niestandardowe – listwy wg własnego projektu, w dowolnych wymiarach, profilach i kolorystyce z palety RAL lub NCS.
Marka LAGRUS łączy nowoczesne rozwiązania i ciekawe wzornictwo z tradycyjną sztuką stolarską.